Banggood Tüm Kullanıcılarına Ücretsiz Ürün Dağıtıyor!

Banggood Slash ve Banggood Snatch nedir? Nasıl ücretsiz ürün kazanabilirsiniz?


Ünlü alışveriş sitelerinden biri olan Banggood, çok güzel ürünler kazanabileceğiniz ücretsiz ürün dağıtma sistemi oluşturdu. Bu sistemde ürün kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey arkadaşlarınızın olması! Gelin, bu sistemi sizlere en ince detayına kadar anlatalım.

Banggood Slash ve Banggood Snatch nedir?

Banggood Slash sistemi, Aliexpress Kes Onu sistemine çok benzer bir şekilde çalışıyor. Arkadaşlarınız yolladığınız linke tıkladıklarında ürün kazanmış oluyorsunuz. Bazı ürünlerde birkaç arkadaş yeterliyken bazılarında ise yüzlerce arkadaş çağırsanız bile yeterli olmayabiliyor.

Banggood Snatch ise daha farklı çalışıyor. Bu sistemde 7 arkadaşınızı çağırarak çekilişe katılmış oluyorsunuz. Eğer ürün sizin grubunuza çıkarsa grup içinde tekrar çekiliş oluyor ve ürünü grubunuzdan birisi kazanıyor.

Nasıl kullanılır?

Banggood Slash için:

 • Telefonunuza Banggood uygulamasını indirin ve varsa Banggood hesabınızla uygulamaya giriş yapın. Hesabınız yoksa kayıt olun.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana sayfasında "Slash" yazan butona tıklayın.
 • İstediğiniz ürünü seçip arkadaşlarınıza uygulamanın size vereceği linki gönderin. Eğer yeterli sayıya ulaşabilirseniz ürün sizin oluyor.

Banggood Snatch için:

 • Telefonunuza Banggood uygulamasını indirin ve varsa Banggood hesabınızla uygulamaya giriş yapın. Hesabınız yoksa kayıt olun.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana sayfasında "Snatch" yazan butona tıklayın.
 • İstediğiniz ürünü seçip uygulamanın size vereceği linki 7 arkadaşınıza gönderin. Linki göndermeniz gereken arkadaş sayısı üründen ürüne değişiklik gösterebiliyor.
 • Arkadaşlarınız katılım sağladığında bir grup oluşturmuş oluyorsunuz. Grubunuz otomatik olarak çekilişe katılıyor.
 • Çekilişte hangi grup kazanırsa o grubun içinde de bir çekiliş oluyor ve ürün kazanan kişiye gidiyor.

Uygulamanın artıları ve eksikleri

Banggood Slash için:

 • Bedava ürün alabilmenizin oldukça zor olduğunu söylemeliyiz. Kişi başına düşen indirim zamanla azalıyor ve gün sonunda büyük ihtimalle ürünü alamamış oluyorsunuz.
 • Genellikle güzel ürünler için daha az indirim oranları veriliyor. Bir arkadaşınızı çağırdığınızda çoğunlukla işe yaramıyor.
 • Böyle zorluklara ek olarak uygulamada süre sınırı da var. Kısacası uygulama size ürünü vermemek için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Banggood Snatch için:

 • Snatch sisteminde eleştirebileceğimiz tek şey, ürün kazanıldıktan sonra tekrardan grup içi çekiliş olmasıdır. Direkt grubu kuran kişinin ürünü alması çok daha mantıklı olabilirdi.

Aklınıza takılan bir şey olursa yorumlarda sorabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir