AliExpress Ücretsiz Ürün Dağıtıyor!

"AliExpress Kes Onu" nedir, nasıl kullanılır?


Ünlü alışveriş sitesi AliExpress, yeni bir ücretsiz ürün dağıtma sistemi oluşturdu. Bu sistem ile bir arkadaşınızı çağırırsanız bile bedava ürün kazanabiliyorsunuz. Gelin, bu sistemi detaylıca anlatalım!

Nedir?

"AliExpress Kes Onu" sistemi alışık olduğumuz referans sistemlerine benzer bir şekilde çalışıyor aslında. Arkadaşlarınızı çağırıyorsunuz ve yolladığınız linke tıkladıklarında ürün kazanmış oluyorsunuz. Bazı ürünlerde sadece bir kişi çağırmak bile yeterli olabiliyor.

Nasıl kullanılır?

Telefonunuza AliExpress uygulamasını indirip varsa AliExpress hesabınıza giriyor veya yeni bir hesap oluşturuyorsunuz. Sonrasında uygulamanın ana sayfasında "kes onu" yazan butona tıklayarak istediğiniz ürünü seçip arkadaşlarınıza link atabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız da her linke tıkladığında size bir nevi yardım ediyor ve yeterli katılım olduğunda ürünü kazanıyorsunuz.

Uygulamanın artıları ve eksikleri

 • Bedava ürün alabiliyor, az katılımda da ürünü kazanabiliyorsunuz ama güzel ürünler için çoğu zaman uygulamanın algoritması bozuluyor. Arkadaşınız bir ürün için davet linki oluşturduğunda ona uygulama %90 indirim sağlarken size daha az indirim sağlayabiliyor. Bu yönden sistemin geliştirilmesi lazım.
 • Güzel ürünler için çoğu zaman %40 indirim veriliyor. Bir arkadaşınızı çağırdığınızda da çoğunlukla %0,01'lik bir oran indirim sağlanıyor ve böyle olunca ürün alınamayacak bir hale geliyor.
 • Diyelim çok arkadaşınız var, istediğiniz bir ürünü kesin alabilecek kadar katılım sağlatabilirsiniz ama uygulama süre sınırı da koyuyor size. Bir ürün için maksimum 1 günlük süre tanıyor ve bu vakit bittiğinde ürünü alamıyorsunuz.
 • Bayağı eleştirdik ama günün sonunda ücretsiz ürün alabileceğinizi unutmayın. Çok pahalı ürünler alamazsanız bile daha uygun fiyatlı olanlarını günün sonunda kazanabilirsiniz.
 1. Sizce AliExpress'in bu sistemi mantıklı mı?

  1. Evet, bence mantıklı.
  2. Hayır, bence mantıksız.
  199 Oylar
  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir