Acun Ilıcalı’nın Yeni Girişimi Olan Eneftio Nedir? Nasıl Kullanılır?

Acun Ilıcalı’nın yeni girişimi olan Eneftio nedir, nasıl kullanılır ve bu platformun kampanyaları hakkında merak edilenleri derledik!


Acun Ilıcalı tarafından yeni bir girişim olarak gerçekleştirilen Eneftio, NFT eser alım ve satım işlemleri için tercih edilebilecek bir kanal olarak hizmet verecek. Ilıcalı tarafından yapılan yeni girişimlerin oldukça ses getirdiği biliniyor. Son zamanlarda Netflix rakibi olan Exxen ile piyasada adını sıkça duyurmuştu. Peki yeni bir girişimi olan Eneftio nedir?

Eneftio nedir?

Eneftio, Ilıcalı tarafından geliştirilen yeni bir NFT eser satış ve alış platformudur. Öyle ki bu platform aracılığı ile kendi NFT eserlerinizi geliştirmeniz mümkün. Eserlerinizi ürettikten sonra satış yapmak için de aynı platformu kullanabilirsiniz.

Eneftio uygulamasının henüz tam olarak kullanıma açılmadığı ancak üzerinde çalışmalar yapıldığı bilinmektedir. Platform üzerinden hem farklı NFT eserler satın alabilir hem de NFT satışı yapabilirsiniz.

Eneftio ilk kullanıcılarına özel kampanyalı bir imkan sunuyor. Yeni kuruluşuna özel olarak Eneftio’da ilk ürün satışı ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Daha sonraki NFT satışlarında belirli bir ücret talep edilecektir. Şimdilik NFT alış ve satışı mümkün olmayan ancak geliştirmeler sürdürülen platformun ilk tanıtımını da Acun Ilıcalı resmi Twitter hesabından yaptı.

Eneftio nasıl kullanılır?

Eneftio kullanım itibari ile bir NFT üretim ve alış, satış merkezi olarak faaliyet gösterecek. Uygulamada satışa sunulan ilk eserler ise Survivor programı ile ilgili olacak. Eneftio programının kullanılışı itibari ile sadece sanal paralar ile değil aynı zamanda banka ve kredi kartları aracılığı ile TL kullanarak da alışveriş yapılabileceği duyuruldu.

Eneftio kullanımı aslında NFT eser alış ve satış alanında faaliyet göstermek isteyen kişilerin kolayca kullanabileceği belli başlı özellikleri olan bir uygulamadır. Web sitesinin hakkımızda bölümünde yapılan açıklamalara göre güvenilirlik ve kolay kullanımı önceleyen bir sistemleri olduğu bilgisi paylaşılmaktadır.

Eneftio kullanımı hakkında şimdilik kesin bilgilere ulaşmak mümkün değil. Site hala tasarım aşamasında. Tüm çalışmalar bittikten sonra detaylı bir şekilde tanıtımları yapılacağı düşünülen Eneftio platformunun sunduğu ayrıcalıklar ile insanlar tarafından sevileceği tahmin edilmektedir.

NFT eserlerin günden güne değer kazanması ve dijital eser satın alma, satışını yapma işlemlerinin insanlar tarafından ilgi çekmesi ile birlikte Ilıcalı tarafından yapılan Eneftio atılımını da hoş karşılandı. Merakla beklenen Eneftio platformu hakkında hala güncellemeler ve iyileştirme çalışmalarının sürdürüldüğü bilinmekte.

Gelişen dünyada Metaverse teknolojisinin insanlar tarafından oldukça ilgiyle karşılanması ve dijital eserlerin günden güne değer kazanması beraberinde Acun Medya tarafından da teknolojiye ayak uyduran birçok stratejik geliştirme yapılıyor. Eneftio platformunun tam olarak ne zaman faaliyete geçeceği hakkında net bir bilgi olmasa da platform çalışmalarının sürdürüldüğü ve üyelik alınmaya başladığı verilen bilgiler arasında yer almaktadır.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir