Terminatör Filmi Yine Mi Başlıyor?

Film konusunda Terminatör şüphesiz ki hepimizin akıllarına kazınmış bir kült eserdir. Peki efsane filmlerden olan Terminatör filmi yine mi başlıyor?


Terminatör serisini bilirsiniz. Hikayemizin kahramanları bir türlü ölmez ama sürekli intikam peşinde koştuğu için de herkesi gergin bir ruh haline sokar. İşte efsane filmler listesine girmiş seriden yeni haber! Merakla beklenen Terminatör filminin yeni ismi resmi olarak duyuruldu. Filmin çekileceği mekanın duyurulmasının hemen ardından (Terminatör filmi nerede çekiliyor sorusunun cevabı da aşağıda) filmin ismi de belli oldu. Yeni Terminatör filminin adı Terminatör: Dark Fate oldu. İlk iki filmden sonra büyük bir bekleyişe giren seyirciler James Cameron tarafından da açıklama bekliyorlardı. Bu yüzden bu film tam bir devam filmi  niteliği taşıyor.

Terminatör 7 filmi geliyor mu? Güncel bilgiler nedir?

80’li yılların kült filmli olarak anılan ve özellikle bilim kurgu konusunda güçlü noktalara temas eden bu film, kendi içinde de gelişmiş bir yapıya sahip. James Cameron serinin bütün haklarını üzerine aldıktan sonra çok farklı bir kurguda ilerleme kaydetmek istediğini söylemiş ve insanları şaşırtacak bir film üretmek istediğini açıklamıştı. 

Filmin çıkış tarihi ile ilgili ise net bir zaman yok. Ancak çekimlerine başlandığını söyleyebiliriz. Terminatör filminin devamı niteliğindeki Terminatör 7 filmi olarak gelen bu eserin henüz hikayesi net değil. 1984 senesinde başlayan serinin 7. versiyonu olarak karşımıza çıkacağı kesin. Bu serinin ilk filmi oldukça ilgi görmüş ve zaman içerisinde bıkmadan usanmadan tüketilmişti. 


Bu sebeple yapımcıların ve oyuncuların bu filme her zaman bir ilgisi vardı. Çekildiği dönemden çok daha uzak bir geleceğe merhaba diyen film, 2029 senesinde geçiyor ve hikaye olarak yok edici anlamını taşıyor. Bir türlü ölmek nedir bilmeyen, bıkmayan ve usanmayan karakterimiz kendine oldukça güçlü bir yol seçiyor ve bu yolda herkes için farklı noktalarda ilerleme kaydetmeye devam ediyor. 

Terminatör ile ilgili filme dair söyleyeceklerimiz genel manada bu şekilde. Her yeni filmde yeni hikayelerin de olduğunu varsayarsak bu filmin de güncel oyuncu kadrosu ile çok daha ilgi çekici olacağını söyleyebiliriz. En azından eski filmlerin hatırına insanlar yeni filmleri seyretmeye başlayabilir. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Terminatör 7 nasıl bir film olacak sizler için? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir