Squid Game Dizisine Yeni Rakip Apple’dan Geliyor! Kore Dizisi Dr. Brain Yolda!

Apple tarafından çekimine başlanan ve özellikle Squid Game dizisine güçlü bir rakip olacak olan Dr. Brain dizisi, Kore yapımı olacak. İşte ilk fragman!


Güney Kore dizilerini şüphesiz ki Türk toplumu olarak seviyor ve izliyoruz. Son zamanlarda bu furyayı Hint dizilerinde yakalamıştık. Hint dizilerinin yaş ortalaması yükselince daha çok annelerimiz ya da ananelerimiz izlemeye başladı. Bundaki en büyük etken aile içi iletişim ya da duygusal hikayelerin yoğunlukta olması. Buna alternatif olarak ise insanlar Güney Kore dizilerini daha gerçekçi ve hikaye olarak çok daha güçlü görmeye başladılar. Bu nedenle Kore yapımları hem bize ilham veriyor (ki pek çok Türk dizisinin de Kore yapımı dizilerden uyarlama olduğunu hatırlatalım) hem de oyunculuklar konusunda daha güçlü geliyor.

Dr. Brain konusu nedir? Dr. Brain fragmanı!

Dizinin ana karakteri olan Dr. Brain, ailesi için bir çaba içerisindedir. Zira ailesi gizemli bir kayaya kurban olur ve trajedi dolu bir hikayeleri vardır. Ailesinin ölümünden sonra bu gizemi çözmek isteyen karakterimiz, olaylara sürüklenmeye başlar. Böylece hikayenin akışı gelişir. İsterseniz dizi ile ilgili daha fazla detay vermeyelim ve kendimizi fragmanın akışına bırakalım. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.