Squid Game Dizisi Nereden İzlenir?

Son zamanların en beğenilen dijital dizisi Squid Game yayınlandı. Squid Game nereden izlenir, konusu nedir sorularını soruyorsanız işte yanıtlar!


Seyirciler dijital platformlar aracılığıyla yayınlanan dizileri bir hayli seviyor. Bunun en temel sebebi de; dizilerde reklamın ya da sansürün bulunmamasıdır. Dijital diziler sektörüne Squid Game adında yeni bir proje daha girerek herkesi büyülemeyi başardı. Henüz izlemediniz ve Squid Game dizisi nereden izlenir mi diyorsunuz? O zaman dizinin sizi Netflix’in gizemli dünyasında beklediğini söyleyebiliriz!
Squid Game kısa süre içerisinde senaryosu ve oyuncuları bir hayli beğenilen bir dizi oldu. Böyle olunca Squid Game dizisi seyircileri yeni sezonun ne zaman yayınlanacağını da merak etmeye başladı. İşte diziyle alakalı tüm merak edilenler ve yanıtları…

Nereden izlenir?

Son zamanların en popüler dijital dizi platformu Netflix, yeni bir projeye daha imza attı. Tüm prosedür ve anlaşmaların ardından dizi yapımcıları ve Netflix, Squid Game dizisinin çekimlerine başladı. Başarılı bir çekim sezonu geçiren dizi yayınladığı fragmanı sayesinde birçok dizi tutkununu kendisine çekmeyi başardı. Squid Game, Türkçe dublaj seçeneğiyle dijital platformda boy gösteriyor. Diziyi orijinal diliyle seyretmek isteyenler için Korece seçeneği de bulunuyor.
Bir Netflix dizisi olan Squid Game Türkçe altyazılı izleme seçeneğiyle, birçok televizyon dizisine adeta taş çıkarttı. Hatta şimdiden birçok kişi 2. sezonu hakkında merak dolu sorular sormaya başladı.

Squid Game oyuncuları ve konusu nedir?

2021 yılının dijital yapımları arasındaki dizinin muhteşem bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Squid Game izleyicilerinin merak ettiği oyuncuların başında Lee Jung-jae geliyor. Güney Koreli oyuncu yayınlanan fragmanlarda bile dikkat çekmeyi başarıyor. Dizinin başrolünü Jung-jae ile Park Hae-soo ve Wi Ha-jun paylaşıyor.
Dram türünde yayınlanan dizinin konusu ise çok dikkat çekici bir yapıya sahip. Dizide asıl meslekleri oyunculuk olan yüzlerce kişinin çocuk oyunlarına yönelik bir iş teklifi aldığına şahit oluyoruz. Bir türlü iş bulamayan, geçim sıkıntısındaki bu oyuncular; çocuk oyunu yarışmalarından gelen teklifi kabul ediyorlar. İşte asıl senaryo o andan itibaren başlıyor. Çünkü oyuncular aslında ölümcül oyunlar için iş teklifi alıyorlar. Merakınız daha da arttıysa sizleri Squid Game 1. sezonunu izlemeye davet ediyoruz.

Squid Game 2. Sezonu olacak mı?

İlk sezonunun yayınlanmasının ardından Türkiye listelerini tepetaklak eden dizinin 2. sezonunu seyirciler merak etmeye başladı. Dizinin 2. sezonu henüz yayınlanmadı. Seyircilerden çok fazla soru gelince dizinin yönetmeni konuya açıklık getirdi. Verdiği röportajda 2. sezonun henüz hazır olmadığını ifade eden Hwang, seyircileri bir kez daha meraklandırdı.

2. Sezonu ne zaman yayınlanacak?

Hwang Dong-hyuk, 2. sezon için net bir tarih vermedi. Ancak sizlere Squid Game dizisi nereden izlenir sorusuna verdiğimiz yanıt gibi bunda da bilgilendirme yapacağız. İlk sezonda nefes kesen sahneleriyle göz dolduran yapımın 2. sezon beklentileri daha da artmaya başladı.
Dizideki oyuncuların yeni mesleklerinde ve ölümcül oyunlarda yaşayacağı yeni maceraları dizinin 2. sezonunda Türkçe dublaj izleyerek göreceğiz.

 1. Squid Game dizisini nasıl buldun?

  1. Mükemmel
  2. İyi
  3. İdare eder
  4. Berbat
  34 Oylar
  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir