Squid Game Dizisi Kaç Sezon Olacak? 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dünya çapında büyük bir başarı yakalayan Squid Game'in ikinci sezonu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, dizinin ikinci sezonu ne zaman gelecek?


Netflix tarihinin en kısa sürede en çok izlenme rekoruna koşan dizisi Güney Kore yapımı Squid Game kaç sezon olacak? Yayına girdiği günden bugüne kadar izlenme rekoru kıran dizinin 2. sezonu ne zaman başlayacak? İşte Squid Game hayranları tarafından merakla sorular o soruların cevabı…

Squid Game konusu nedir?

Squid Game, Güney Kore’de para sıkıntısı çeken kişilerin hayatları pahasına oyun oynamalarını konu alıyor. Borç batağında bulunan kişilere geri çeviremeyecekleri para teklifi sunarak onların bir oyuna katılmaları istenmektedir. Aslında oynanan oyunlar, çocuk oyunları olmasına rağmen alışık olmadığımız farklı kurallara sahiptir.

Squid Game dizisinin 1. sezonu nasıl bitti?

Oyunun başrol oyuncusu olan Lee Jung-Jae, oyunun galibi olarak kazandığı oyundan aldığı para ile kendine farklı bir hayat sürmeye başlayacağı sırada, metro istasyonunda onu oyunun içine çeken kişi ile karşılaşır. Kendisine yapılan şekilde başka bir kişiyi oyuna davet etmek üzere olduğunu görür. Jae, onu yakalamak için peşinden koşar. Ancak başarılı olmayan karakter, oyuncunun elinden kartı alarak onun oyuna katılmasını engellemiştir.
Sonrasında Amerika’ya yerleşen kızının yanına gitmek üzere havalimanına gider. Bu sırada elindeki kartın üzerinde olan numarayı arayarak yeniden oyuna katılmak istediğini belirtir. Ancak telefonda olan ses bunu kabul etmez ve dizinin ilk sezonu sona erer.

Squid Game 2. sezon ne zaman başlayacak?

Son zamanlarda popülerliği artan dizinin 2. sezonu hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Dizinin kısa süre içerisinde yakaladığı hayran kitlesinden dolayı 2. sezona kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle ilk sezonun sonuna baktığımızda başrol oyuncusunun ikinci sezonda oyun içerisinde yer alması bekleniyor.

İlk sezonu soluksuz izleyen Squid Game hayranları, dizinin 2. sezonunu merakla bekliyor. Squid Game yapımcıları bile bu kadar ilgiyi beklemiyordu. Bu yüzden 2022 yılının ortalarına doğru dizinin 2. sezonunun gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Büyük bir hayran kitlesi yakalayan Squid Game, La Casa Del Papel’i geride bıraktı.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir