Spider-Man’in Sizi Şaşırtacak Beş Garip Versiyonu

Spider-Man her zaman sevecen bir karakter olmadı!


Bugün mahallemizin dost canlısı örümceğinin en garip beş versiyonunu ele alıyoruz. Gelin bakalım, bizi hangi versiyonları karşılayacak!

1. Patton Parnel

Bir örümceğin ısırması sizi Peter Parker da yapabilir bu yaratık da! Spider-Man'in tersi diyebileceğimiz bu karakter Ben Amca'nın tavsiyesinin tam tersine hiçbir sorumluluk kaygısı duymuyor. Spider-Man'in bu versiyonunda manyak bir bilim adamının hayvanlar üzerinde yaptığı deneyler sonucu böyle bir bireye dönüştüğünü görüyoruz. Sekiz gözü ve sekiz uzvu olup Spider-Man'den daha çok örümceğe benzeyen korkutucu bir karakter! 

SPOILER: Ne yazık ki kendisi Morlun tarafından alt edilmeden yalnızca üç gün geçirmeyi başarmış. Kendi amcası da dahil üç kişiyi öldürerek sevdiği kadın olan Sara Jane'in boynunu ısırarak vücuduna yüzlerce minik örümcek bırakmıştır.

2. Spider-Ham

Peter Parker her kahramanın bir hayvan olduğu bir evrenden geliyor. Tatlı domuz Spider-Man'in güçleri diğerinden pek farklı değil. Sadece tatlığı kendisine biraz daha komiklik katıyor. Bu da bir süper güç sayılır, değil mi?

3. Man-Spider

Hepimiz Spider-Man'in radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılarak olduğu kişiye dönüştüğünü biliriz. Peki ya radyoaktif bir insan örümceği ısırsaydı?

Magneto'nun yarattığı bu karakter zeka olarak Peter Parker'dan biraz geri olsa da insanüstü güçlerini daha verimli kullanabiliyor.

4. Spider-Ma'am

Evet, yanlış görmüyorsunuz! Canımız May Hala bir örümcek tarafından ısırılıyor. Hem de Peter Parker o önemli günde öğle yemeğini unuttuğu için... 

Öğle yemeğini Peter'ın okul gezisine gideceği gün evde unutmasının sonucu May Hala ilk kahramanlığını yaparak radyoaktif örümceğin bulunduğu yere götürüyor. Örümceğimiz bu versiyonda Peter Parker yerine May Hala'ya dadanıyor. Yaşlılığından ötürü Peter Parker kadar güçlü olmasa bile yine de çoğu kötüye karşı koyabiliyor. Hem de çok sevecen!

5. Six Arm Spider-Man

Bu karakterin Spider-Man ve Man-Spider arasında olduğunu söyleyebilirim. Spider-Man'in keskin zekasının ve Man-Spider'ın üstün güçlerinin birleştiğini düşünün! İşte alın size en güçlü versiyonlardan biri.

Kendisini güçlendirmesi için bir iksir içen Peter, dört tane yeni kola sahip oluyor. Biraz garip görünse de Dr. Octopus'u kolayca dövebilmesini sağlayan bir özellik.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir