Sıradışı Bir Komedi: Party Down!

Amerikan sitcomlarından biri olan Party Down dizisi yakın zamanda tekrar bizlerle olacak. İşte dizi başlamadan bilmek isteyecekleriniz!


Komedi ve romantik olarak sınıflandırılabilen Party Down, 2009 yapımı en sevilen diziler arasında yerini alıyor. En son bölümünü 2010 yılında ekranlara getiren dizinin yeni çekimlerine 2021  Mart ayı itibari ile başlandı. Amerikan sitcom dizisi olarak bilinen Party Down, 2009 – 2010 yılları arasında verilmiş olmasına rağmen arkasında büyük bir hayran kitlesi bıraktı. Bu sebeple çekimlerine Mart ayından itibaren yeniden başlama kararı alınması birçok hayranının mutlu etti. 

Diziyi daha önce hiç izlememiş olan izleyici kitlesi de güncel bölümleri yakalamak için çok geç kalmış değil. Dizinin konusu Hollywood’a gitmeyi hayal eden bir grup arkadaşın Los Angeles’ta yemek dağıtım şirketinde çalışırken yaşadıklarını konu alıyor. Her bölümü ile dikkatleri üzerine çeken dizinin iki sezonu toplamda yirmi bölümden oluşurken önümüzdeki yıl verilecek sezonda sadece altı bölümden oluşacak. Ayrıca her bölümünde komedinin en iyi halinin hakim olduğu dizide kaliteli oyuncu kadrosu da izleyicilerin dikkatini çekecek nitelikte.

Party Down oyuncu kadrosu!

Yıllar önce soluksuz izlenen komedi dizisi Party Down, 2021 yılında çekimlerine tekrar başlanarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Party Down’ın ilgi çekici kadrosunda Adam Schott (Hanry), Jane Lynch (Jonstance), Ken Marino (Ron), Martin Starr (Roman), Ryan Hansen (Kyle), Megan Mullally(Lydia) ve Lizzy Caplan (Casey) gibi isimler yer alıyor.

Yukarıda sıraladığımız kadrodaki dizinin usta oyuncuları, yemek dağıtım şirketinde çalışan bir grup arkadaşın zorlu maceralarını en komik halleriyle bizlere aktarıyor. Hayalperest bir ekip patronu ile eğlenceli ve ilginç bir ekibin başından geçen günlük olaylar aktarıldığı Party Down’ın yapımcı koltuğunda Jennifer Gwartz, Danielle Stokdyk ve Jennifer Dugan yer alıyor. Dizinin yaratıcıları olarak John Enbom, Dan Etheridge, Paul Rudd ve Rob Thomas tanıtılırken, dizinin yönetmen koltuğunda oturan isimler ise Fred Savage ve Bryan Gordon olarak belirtiliyor.

Party Down dizi yorumları!

Birçok kişinin beklediği diziyi bazılarımız gençlik yıllarından, bazılarımız da çocukluk yıllarından bu diziyi anımsayacaktır. Party Down’ın IMDB puanı (8,2 puan) da seyirciler tarafından oldukça beğenildiğinin bir kanıtı. Hayatımıza yeniden girmeye hazırlanan dizi için şimdiden olumlu fısıltılar dolaşıyor. Birçok kişi tarafından izlenme rekorları kırabileceği düşünülen bu yapımın öncelikle oyuncu kadrosu, sonrasında yönetim ve prodüksiyon arka planının kalitesi bizleri sevindiriyor. Yayın tarihi 2022 olarak bilinen dizinin çekimlerinin 2021 yılı sonunda tamamlanması bekleniyor. Dizinin son bölümü 26 Haziran 2010 tarihinde verilmişti, yaklaşık 12 yıl ayrılığın ardından dizinin aynı seyir zevkini sağlayacağı düşünülüyor. Dizinin bütçesi de bir diğer merak konusu ancak şu ana kadar bu konu hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Siz daha önce Party Down dizisini duymuş muydunuz? Diziye yeniden kavuşacağımızı duyduğunuzda neler hissettiniz? İzlediğiniz bölümleri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz yorumlar kısmına bekliyoruz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir