Örümcek Adam İzleme Sırası

Örümcek Adam sizin için vazgeçilmez mi? Filmleri hangi sırayla izleyeceğinize karar veremediniz mi? O halde Örümcek Adam izleme sırası ile karşınızdayız.


Örümcek Adam izleme sırası merak edenleri buraya toplanabilir! 2002 yılından beri çevrilen ve 9 farklı seriyle karşımıza çıkan filmi hangi sırayla izleyeceğinizi açıkladık. Böylece hiçbir seriyi atlamadan, hem de sırasına uygun olarak seyretme şansını yakalarsınız. Örümcek Adam hayranları için hazırladığımız listede unuttuğumuz film yok! Örümcek Adam izleme sırası arayanlar için müthiş fırsat ayağınıza geldi! Sırasıyla tüm serilerin isimlerinden ve konularından bahsettik. Eğer bir Örümcek Adam listesi peşine düştüyseniz arayışlarınıza son verebilirsiniz! Örümcek Adam’ın efsane yolculuğuna ortak olurken yanınıza mısır ve gazlı içecek almayı ihmal etmeyin. Herkese şimdiden 9 seri boyunca keyifli seyirler!

İnanılmaz Örümcek Adam film serisi

2021 yılı için yeni Spiderman serisi arayanlara ilaç gibi konumuz geldi. Aşağıda sıraladığımız liste üzerinden tüm seriyi sırayla seyretme şansına dahil olabilirsiniz.

 • Örümcek Adam (2002)
  Örümcek Adam film serisi 2002 yapımı olan bu eserle başlamaktadır. Bu filmde Peter Parker bir Örümcek Adam haline geliyor.
 • Örümcek Adam 2 (2004)
  Örümcek Adam filmleri arayanlar için ikinci sıramızda 2004 yapımı bu seriye yer veriyoruz. Bu yapımda, Peter Parker halinden sıkılan karakterimizin Örümcek Adam olduğunda da pek mutlu olmadığına şahit oluyoruz.
 • Örümcek Adam 3 (2007)
  Yeni filmde karşımıza Venom ve Kum Adam çıkıyor. Örümcek Adam ilk olarak bu iki düşmanla savaşarak onları yenmeye çalışıyor.
 • İnanılmaz Örümcek Adam (2012)
  “Örümcek Adam 4 ne zaman vizyona girecek?” sorusu o zamanlar çok soruluyordu. Çünkü 2007’den 2012 tarihine kadar herhangi bir şekilde film yayınlanmamıştı. “Spiderman 4 neden gelmedi?” diyenler Temmuz 2012 de rahat bir nefes aldı.

 • İnanılmaz Örümcek Adam 2 (2014)
  “Örümcek Adam kaç filmi var?” diyenler için serinin tam ortasında bulunduğumuzu söyleyebiliriz. Peter Parker bu seride geçmiş arşivlere yöneliyor.
 • Örümcek Adam: Eve Dönüş (2017)
  Tom Holland’ın seçmelerden geçerek 2017 yılına ait yapımda boy gösterdiğini göreceksiniz.
 • Örümcek Adam: Evden Uzakta (2019)
  Peter Parker bu seride bir okul gezisine dahil oluyor. Onun gezideki ilginç, komik ve aksiyon dolu maceralarına ortak olacaksınız.
 • Örümcek Adam: Örümcek Evreninde (2018)
  “Örümcek Adam izleme sırası nedir?” derseniz 2018 yapımı bu filmi 2019’dan sonra seyrederseniz daha net anlayabileceksiniz. Çünkü filmdeki tüm detaylar 2019 yılında vizyona giren eserde anlatılıyor.
 • Örümcek Adam Eve Dönüş (2021)
  No Way Home’da Peter’in verdiği zorlu sürece tanık olacağız. Yeni filmde herkes nefes kesici sahnelerle karşılaşıyor.

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir