Önümüzdeki Günlerde Sinemada Ne İzlenir?

Sinemaseverler 2021'in son çeyreğinden oldukça umutlu görünüyor. Ay sonuna kadar vizyona girecek iddialı filmleri sizler için derledik!


Koronavirüs salgını dolayısıyla sinema sektörü sekteye uğramıştı. Bu dönemde çoğumuz sinemayı evine taşıdı. Tabii artık sinema salonları yavaştan eski halini almaya başladı. Dolayısıyla seyirciler seyir zevki yüksek filmlere aç! Ekim ayı sona ermeden vizyona girecek bazı filmleri haberin devamında bulabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

 1. 1 Kesişme - İyi ki Varsın Eren


  Trabzon'da dağlık alandaki teröristleri askerlere ihbar ettikten sonra bir kahraman şehit edilmişti. O kahraman gencin ismi Eren Bülbül'dü. Film, Eren'in ve onun canını kurtarmak isterken şehit olan askerimiz Ferhat Gedik'in hikayesini anlatıyor.

  Yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu'nun oturduğu filmin senaristliğini Mert Dikmen ve Alper Uyar üstleniyor. İsmail Hacıoğlu, Rahman Başel, Alayça Öztürk gibi oyuncuların rol aldığı film 29 Ekim 2021'de seyirciyle buluşacak.

 2. 2 Robot Ron: Bir Sorun Var


  Çocukların dört gözle beklediği animasyon türündeki 3B yapıt, büyük ilgi topladı! Walt Disney stüdyolarında üretilen animasyon film, 1 saat 47 dakika uzunluğunda olacak. Yönetmen koltuğunu ise Alessandro Carloni ve Jean-Philippe Vine paylaşıyor.

  Film, sosyalleşme problemleri yaşayan Barney ve kutudan mucizelerle çıkan robotu Ron'un etrafında dönüyor. Ebeveynlerin çocukları ile kaliteli vakit geçirmesi için mükemmel bir alternatif olan yapım 22 Ekim 2021'de vizyonda!

 3. 3 Pi Sonsuzluk


  Listemize yerli bir film ile devam ediyoruz. Pi Sonsuzluk, çevresindeki herkese bir sayısal karşılık biçen fizik öğretmeni Burak'ın hikayesini anlatıyor. Korku, gerilim türünde 1 saat 25 dakika olacak olan yapımın yönetmen koltuğunda Yılmaz Aydın oturuyor. Wilma Elles, Taner Şahin, Umut Özalp gibi oyuncular filmde sahne alıyor. Yapımın vizyona giriş tarihi ise 22 Ekim 2021 olarak duyuruldu.

 4. 4 Tam Sana Göreyim


  Tam Sana Göreyim, bilim kurgu ve romantik komedi türündedir. Alma adlı başrol, kendi araştırmasına devam edebilmek amacıyla bilimsel bir deneye dahil olur. Deney kapsamında Alma'yı mutlu edebilmek için bir insansı robot tasarlanır. Alma, bu mühendislik harikası sevgilisi ile 3 hafta geçirir.

  Yönetmen koltuğunda oturan Maria Schrader, filmin senaryosunu Jan Schoumburg ile yazmıştır. Maren Eggert, Dan Stevens, Sandra Hüller gibi oyuncuları izleyeceğimiz 1 saat 48 dakikalık filmin sinema salonlarında seyirciyle buluşma tarihi ise 29 Ekim 2021!

 5. 5 Minari


  2020 yapımı dram türündeki film, Güney Kore'den ABD'ye göç eden Yi ailesini anlatıyor. Aile, 1980'li yıllarda Arkansas'a yerleşiyor ve bir çiftlik kuruyor. Çeşitli zorluklar yaşayan Jacob ve Monica çifti zorlu bir dönemden geçtikten sonra pes etmemeyi öğrenir. Bu hikaye ise her türlü zorluğa dayanıp toprağa kök salan Minari bitkisine benzetilir.

  Lee Isaac Chung'un yönettiği film 1 saat 55 dakika uzunluğundadır. Oyuncu kadrosu ise Steven Yeun, Yeri Han, Yuh-jung Youn, Alan S. Kim gibi isimlerden oluşuyor. Dünya genelinde büyük ödül beklentisi içerisinde olan yapım 22 Ekim 2021'de seyirciyle buluşacak.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir