Netflix’te Bu Ay Ne Var: 2021 Nisan Netflix Takvimi

Nisan ayında Netflix'e gelecek yeni dizi ve filmler hangileri?


Nisan ayının Netflix yayın takvimi deyince aklımıza ilk olarak Friends geliyor olabilir. Netflix’e tekrardan gelmesini bekleyenler olarak sayımız fazla olduğu için gayet normal bir düşünce! Fakat önümüzdeki ay Netflix’te birbirinden farklı kategorilerde beğenebileceğiniz içerikler de olacak. Bakalım nisan ayının öne çıkan yapımları hangileri?

Friends | Tüm Sezonlar

Yayın tarihi: 1 Nisan
Kategori: Komedi, Romantik

"Bu popüler sitcom, 1990'ların Manhattan'ında iş hayatının, aşkın ve gündelik yaşamın zorluklarıyla uğraşan 20'li yaşlardaki altı arkadaşın komik maceralarını anlatıyor."

Sleepers

Yayın tarihi: 1 Nisan
Kategori: Suç, Drama, Gerilim

"Hell's Kitchen'dan gelen dört çocuk, düştükleri ıslahevinde acımasız bir gardiyanın istismarına uğrar. İçlerinden ikisi, yıllar sonra intikam alır ve yargılanır."

Madam Claude

Yayın tarihi: 2 Nisan
Kategori: Biyografi, Suç, Drama

"1960'ların Paris'inde Madam Claude'un nüfuzu, seks sektörünün ötesine geçmiştir. Fakat tanıştığı zengin ve genç bir kadın her şeyi değiştirmek üzeredir."

The Serpent | Mini Dizi

Yayın tarihi: 2 Nisan
Kategori: Suç, Drama, Gerilim

"Acımasız katil Charles Sobhraj, 1970'lerde Güneydoğu Asya'da 'Hippi Yolu'nu keşfe çıkan gezginleri kendine av olarak seçer. Sarsıcı olaylardan uyarlandı."

Kent Kovboyu

Yayın tarihi: 2 Nisan
Kategori: Drama

"Yaz tatilini uzun süredir görüşmediği babasıyla geçiren dikbaşlı genç, aradığı yakınlığı Philadelphia'da siyahi kovboyların kurduğu samimi bir toplulukta bulur."

Snabba Cash: Kolay Para | 1. Sezon

Yayın tarihi: 7 Nisan
Kategori: Aksiyon, Suç, Drama

"Hırslı bir iş kadını, çekici bir çete infazcısı ve sorunlu bir genç, imkânsız gibi görünen tekinsiz bir servet arayışında bir araya gelir."

Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı | Mini Dizi

Yayın tarihi: 7 Nisan
Kategori: Belgesel, Suç, Tarih

"1990'da, polis kılığına girmiş iki adam Boston'daki bir müzeye sızarak servet değerindeki sanat eserlerini çaldı. Bu kötü şöhretli ve cüretkâr soygunun içyüzünü keşfedin."

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?

Yayın tarihi: 9 Nisan
Kategori: Komedi, Drama

"Gülseren'in hayatı, acısıyla tatlısıyla Türkiye'nin yıllar içinde geçirdiği değişimin aynası. Onu başkalarından ayıransa sivri dili, zekâsı ve ateş böceklerine sevdası."

Thunder Force

Yayın tarihi: 9 Nisan
Kategori: Aksiyon, Macera, Komedi

"Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise tedavinin ilk deneği. Bu iki çocukluk arkadaşı kurdukları sıra dışı ekiple kentlerini suçtan koruyacak."

Aşk ve Canavarlar

Yayın tarihi: 14 Nisan
Kategori: Aksiyon, Macera, Komedi

"Canavarların yol açtığı kıyametten yedi yıl sonra, sevimli ve talihsiz Joel eski sevgilisiyle yeniden buluşmak için rahat sığınağını arkasında bırakır."

Dad Stop Embarrassing Me! | 1. Sezon

Yayın tarihi: 14 Nisan
Kategori: Komedi, Aile

"Bir kozmetik markasının sahibi olan bekâr baba, dikbaşlı ergen kızının onun yanına taşınmasıyla babalığı öğrenmeye çalışır."

Gölge ve Kemik | 1. Sezon

Yayın tarihi: 23 Nisan
Kategori: Aksiyon, Drama, Fantastik

"Yetim bir haritacı olan Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında, karanlık güçleri karşısında bulur."

Şantaj | 1. Sezon

Yayın tarihi: 30 Nisan
Kategori: Suç, Drama, Gizem

"Kasten işlemediği bir cinayet, bir adamı entrikalarla dolu bir ağa sürükler. Özgürlüğüne kavuştuğunda gelen bir telefon onu tekrar aynı karanlığın içine çeker."


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

1
1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir