Netflix’te Bu Ay Ne Var: 2021 Mayıs Netflix Takvimi

Tam kapanma kararı sonrası izleyecek dizi ve film bulmakta zorlananlar buraya! Mayıs ayında Netflix'e gelecek yeni yapımları görmelisiniz!


Artan vaka sayıları sonucu gelen kapanma kararıyla mayıs ayının yarısından fazlasını birçoğumuz evlerinde geçirecek. Evlere tıkıldığımız şu günlerde imdadımıza yine filmler ve diziler yetişecek gibi görünüyor. İşte mayıs ayının birbirinden güzel içerikleri sizlerle!

Sam'in Oğulları Şeytani Tarikatın İzinde

Yayın Tarihi: 5 Mayıs
Kategori: Merak Uyandıran, Suç, Yaşanmış Hikaye

"Sam'in Oğlu vakası, cinayetlerin satanist bir tarikatla ilişkili olduğuna inanan gazeteci Maury Terry için ömrünü vakfettiği bir saplantıya dönüşür."

Jupiters Legacy

Yayın Tarihi: 7 Mayıs
Kategori: Süper Kahraman, Fantastik

"Onlar, süper kahramanların ilk nesli. Ancak görevi çocuklarına teslim ederken iki nesil arasındaki gerilim yükselir ve eski kurallar geçerliliğini yitirir."

Canavar Harmon

Yayın Tarihi: 7 Mayıs
Kategori: Dram, Suç

"Cinayetle sonuçlanan bir soygunun zanlısı olan genç, onu çoktan yargılamış olan adalet sistemine karşı masumiyetini ve dürüstlüğünü kanıtlama mücadelesi verir."

Gelincik

Yayın Tarihi: 7 Mayıs
Kategori: Psikolojik, Gerilim, Gizem

"Geçmişiyle yüzleşmekte zorlanan bir polis, ormandaki bir evde inzivaya çekilir. Ancak çok geçmeden karanlık planları olan gizemli bir adamla karşılaşır."

Penceredeki Kadın

Yayın Tarihi: 14 Mayıs
Kategori: Uyarlama, Psikolojik, Dram

"Agorafobisi nedeniyle evden dışarı çıkamayan bir psikolog, sokağın karşısındaki yeni komşularını gözetlemeye başlar. Ama acımasız bir suça tanık olacağını bilmemektedir."

Haunted I 2. Sezon

Yayın Tarihi: 14 Mayıs
Kategori: Korku, Gerilim

"Gerçek insanlar, geçmişte başlarından geçen korkunç öyküleri arkadaşları ve aileleriyle paylaşıyor ve bu hikâyeler tüyler ürpertici canlandırmalarla tekrar yaratılıyor."

Bombshell

Yayın Tarihi: 14 Mayıs
Kategori: Uyarlama, Drama

"Büyük bir Amerikan haber kanalında çalışan üç kadın, güçlü patronlarının çalışanlarına yönelik istismarlarını açığa çıkarmak için kariyerlerini riske atar."

The Mustang

Yayın Tarihi: 15 Mayıs
Kategori: Bağımsız, Dram

"Sert bir suçlu, bir yandan kızıyla ilişkisini düzeltmeye çalışırken diğer yandan da cezaevinde, atlarla çalışmasını gerektirecek bir rehabilitasyon programına katılır."

Terminatör 2: Kıyamet Günü

Yayın Tarihi: 16 Mayıs
Kategori: Bilim Kurgu, Aksiyon

"Bu devam filminde yeniden programlanan Terminatör, genç John Connor'ı şekil değiştiren acımasız bir sayborgdan korumak için gelecekten gelir."

Trial By Fire

Yayın Tarihi: 17 Mayıs
Kategori: Dram, Uyarlama

"Bir idam mahkûmu ile yakın ilişki kuran bir kadın, yangında kendi çocuklarını öldürmekle suçlanan bu adamın haksız yere mahkûm edildiğini kanıtlamak için harekete geçer."

Who Killed Sara? I 2. Sezon

Yayın Tarihi: 19 Mayıs
Kategori: Suç, Gizem

"Kız kardeşinin öldürülmesiyle haksız yere suçlandığını kanıtlamaya ve intikam almaya kararlı olan Alex, gerçek faili bulmaktan çok daha fazlasını ortaya çıkaracak."

Jurassic World Kretase Kampı I 3. Sezon

Yayın Tarihi: 19 Mayıs
Kategori: Animasyon, Macera, Aksiyon

"Hayatı boyunca dinozorları görmeyi bekleyen şanslı Darius, hayatta bir kez yaşanacak bir macera için Isla Nublar'da diğer beş kampçıya katılma fırsatı yakalar."

Baggio: İlahi At Kuyruğu

Yayın Tarihi: 26 Mayıs
Kategori: Belgesel, Spor

"Futbol yıldızı Roberto Baggio'nun 22 yıllık kariyeri, oyuncu olarak ilk başlarda nasıl zorlandığı ve bazı teknik direktörlerle yaşadığı anlaşmazlıklar anlatılıyor."

Ragnarok I 2. Sezon

Yayın Tarihi: 27 Mayıs
Kategori: Fantastik, Macera, Gizem

"Ailesinin memleketine dönen tuhaf genç Magne, garip yeni güçlerini keşfeder. Bu küçük kasabanın tüm doğal güzelliğinin altında karanlık sırlar gizlenmektedir."

Lucifer I 5. Sezon 2. Kısım

Yayın Tarihi: 28 Mayıs
Kategori: Fantastik, Komedi, Macera

"Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan şeytan, Los Angeles'a yerleşir, bir gece kulübü açar ve bir cinayet dedektifiyle ilişki kurar."

The Kominsky Method I 3. Sezon

Yayın Tarihi: 28 Mayıs
Kategori: Dram, Komedi

"Oyuncu koçu Sandy Kominsky ve en yakın dostu Norman Newlander yaşlanmanın inişli çıkışlı yollarında ilerlerken birbirlerinin hayatında kahkahanın eksik olmamasını sağlar."


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
2
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir