Netflix’te Bu Ay Ne Var: 2021 Haziran Netflix Takvimi

Netflix'i altına üstüne getirip tüm yapımları bitirdiniz mi? O zaman haziran ayındaki dizi ve filmleri görmeniz için sizi içeriye alalım!


Netflix’e güncel içerikler eklenmeye devam ediyor. Haziran ayında da meraklısını birbirinden güzel içerikler bekliyor. Ayrıca Elite ve Lupin’in yeni sezonunu bekleyenlere güzel haberlerimiz var!

On Becoming A God In Central Florida

Yayın Tarihi: 1 Haziran
Kategori: Dram, Komedi

"Su parkında çalışan azimli Krystal Stubbs, bir zamanlar ailesini iflasa sürükleyen, karlı ve tarikatımsı saadet zinciri KAT'ın üst kademelerine tırmanır."

StartUp

Yayın Tarihi: 1 Haziran
Kategori: Uyarlama, Dram, Aksiyon

"Miami'de kara para aklama amacıyla kripto paradan faydalanmak isteyen bir grup girişimcinin yolu yozlaşmış bir FBI ajanı ve tehlikeli bir çete lideriyle kesişir. "

The Impossible

Yayın Tarihi: 1 Haziran
Kategori: Uyarlama, Dram

"Bu sürükleyici drama, 2004 yılında Güneydoğu Asya'da yaşanan devasa tsunaminin yol açtığı kaosu, bir ailenin yürek parçalayan deneyimleri aracılığıyla aktarıyor."

Dancing Queens

Yayın Tarihi: 3 Haziran
Kategori: Komedi, Dram, Dans

"Sahneye çıkma hayaliyle yanıp tutuşan bir dansçı, zor durumdaki bir drag kulübünde temizlikçi olarak işe girer ve yeteneğiyle hırslı bir koreografın dikkatini çeker."

Gezegenimizin Kritik Eşikleri

Yayın Tarihi: 4 Haziran
Kategori: Bilim ve Doğa Belgeseli

"David Attenborough ve bilim insanı Johan Rockström, Dünya'nın biyolojik çeşitliliğinin nasıl çöktüğünü ve bu krizin çok geç olmadan nasıl atlatılabileceğini anlatıyor. "

Sweet Tooth

Yayın Tarihi: 4 Haziran
Kategori: Fantastik, Macera

"Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır. "

Lupin I 2. Sezon

Yayın Tarihi: 11 Haziran
Kategori: Gizem, Suç

"Arsen Lupen'in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar."

Atiye I 3. Sezon

Yayın Tarihi: 17 Haziran
Kategori: Dram, Doğa Üstü, Mistik

"İstanbul'da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu'daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır."

Black Summer

Yayın Tarihi: 17 Haziran
Kategori: Distopik, Korku

"Zombi istilasının karanlık ilk günlerinde, birbirlerini hiç tanımayan insanlar, hayatta kalıp sevdiklerine dönmek için gereksindikleri gücü bulmak üzere bir araya gelir."

Katla

Yayın Tarihi: 17 Haziran
Kategori: Gizem, Bilim Kurgu

"Buzul altındaki Katla Yanardağı'nın korkunç bir şekilde patlamasıyla erimeye başlayan buzun içindeki gizemli unsurlar, yakınlardaki kasaba halkının hayatını alt üst eder."

Bir Eksik

Yayın Tarihi: 18 Haziran
Kategori: Uyarlama, Dram

"Dul kalan çiçeği burnunda bir baba, kızını tek başına büyütmek için bilinmezlik, korku, üzüntü ve bebek bezleriyle dolu bir serüvene atılır. Gerçek bir öyküden esinlendi."

Elite I 4. Sezon

Yayın Tarihi: 18 Haziran
Kategori: Entrika, Gençlik

"İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya'daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar."


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir