Netflix’e Aralık Ayında Gelecek Yeni Filmler

Aralık ayında Netflix'e gelecek yeni filmler hangileri?


Olabildiğince evlerimizde kalıp, bu lanetli yılda akıl sağlığımızı korumaya çalışırken sığınaklarımızdan birisi de filmler oluyor. Kasım ayını ne ara bitirdiğimizi idrak edemesek de gelin, aralık ayı yayınlanacak Netflix filmlerine bir göz atalım!

Angela'nın Noel Dileği

Yayın tarihi: 1 Aralık
Kategori: Çocuk ve Aile Filmleri

"Babası Avustralya'da çalıştığı için ondan uzak kalan Angela, Noel'de ailesini yeniden buluşturmaya karar vererek bir plan kurar ve canıgönülden bir dilek tutar."

Jak zostać gwiazdą

Yayın tarihi: 2 Aralık
Kategori: Gençlik, Komedi, Polonya Yapımı

"Kabiliyetli bir genç şarkıcı popüler bir yetenek yarışmasında hızla herkesin dikkatini çeker. Ancak onun asıl hedefi, jüri üyesi olan babasının sevgisini kazanmaktır."

Yine Noel!

Yayın tarihi: 3 Aralık
Kategori: Komedi

"Noel'den nefret eden ve Noel'in hiç bitmediği bir zaman döngüsünde sıkışıp kalan bir aile babası, hayatta neyin önemli olduğuna dair değerli dersler çıkarmaya başlar."

Break

Yayın tarihi: 3 Aralık
Kategori: Komedi, Dram, Fransa Yapımı

"Ağır bir kazanın ardından Lucie dans aracılığıyla kendini tekrar bulmaya çalışır ve öz güven eksikliğiyle boğuşan break dansçı Vincent ile tanışır."

9 Kere Leyla

Yayın tarihi: 4 Aralık
Kategori: Komedi, Kara Mizah

"Bir ev hanımı, kocası ve evlilik terapistleri bir aşk üçgenine saplanır. Yetmezmiş gibi kendilerini antik bir el yazmasını ele geçirme planının tam ortasında bulurlar."

Mank

Yayın tarihi: 4 Aralık
Kategori: Drama

"1930'ların Hollywoodu, “Yurttaş Kane”i bitirmeye uğraşan hiciv ustası ve alkolik senarist Herman J. Mankiewicz'in gözünden yeniden değerlendiriliyor."

Noel Çatışması

Yayın tarihi: 4 Aralık
Kategori: Komedi, Kara Mizah, Almanya Yapımı

"Adam bir cinayet teşebbüsünü önler ve öldürülmek istenen kişiyi de yanına alarak bir grup sözde katilden kaçar. Yeni tanıştığı bir kadın ise bu sırada adamı aramaktadır."

Rose Adası'nın İnanılmaz Hikayesi

Yayın tarihi: 9 Aralık
Kategori: Komedi, İtalyan Filmleri

"İdealist bir mühendis İtalya açıklarında kendi adasını inşa eder. Ama adanın bağımsızlığını ilan ettiğinde hem dünyanın hem de İtalyan devletinin dikkatini çeker."

Tuval

Yayın tarihi: 11 Aralık
Kategori: Aile ve Çocuk Filmleri, Dram

"Bir kaybın ardından resim yapma tutkusunu yeniden canlandırmakta zorlanan kederli bir büyükbaba, yaratıcılığına tekrar kavuşmasını sağlayacak ilhamı bulur."

Giving Voice

Yayın tarihi: 11 Aralık
Kategori: Belgesel, Gençlik

"Oyunculuğa hevesli altı öğrenci August Wilson Monolog Yarışması'nın seçmelerine katılır ve Broadway'de düzenlenecek heyecanlı finallerde kendilerine yer bulmaya çalışır."

The Prom

Yayın tarihi: 11 Aralık
Kategori: Gençlik, Komedi, Müzikal

"Gözden düşmüş bir grup Broadway yıldızı, mezuniyet balosuna kız arkadaşıyla katılmak isteyen bir gence destek vermek için küçük bir kasabada büyük bir mücadeleye girişir."

Ma Rainey: Blues'un Annesi

Yayın tarihi: 18 Aralık
Kategori: Drama, Müzikal

"Korkusuz blues şarkıcısı Ma Rainey ile müzik grubu, 1927'de Şikago'daki bir kayıt stüdyosunda bir araya geldiğinde hem gerilim hem de hararet yükselir."

The Midnight Sky

Yayın tarihi: 23 Aralık
Kategori: Drama, Bilim Kurgu, Fantastik

"Arktik'te yalnız bir bilim insanı, gizemli bir küresel felaketin vurduğu Dünya'ya dönmekte olan astronotlara ulaşmaya çabalar. Yönetmen ve başrol oyuncusu George Clooney."


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
2
Komik
Tatlış Tatlış
7
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın

0 Yorum