Mürver Asa Özellikleri Nedir?

Kâinatın en güçlüsü nasıl olurum diye düşünüyorsanız sıkı durun! Mürver Asa özellikleri, bu asayı ve kâinatın en güçlüsü olma yolunu sizlere sunduk!


Mürver Asa özelliklerini merak ediyor musunuz? O halde sizi yazımızı okuyanlar arasına alalım! Harry Potter serisinde gördüğümüz ve kainattaki en güçlü asa olarak bilinen Mürver Asa hakkındaki tüm detayları sizler için araştırdık. Başka bir eşyanın ya da kişinin kendisinden üstün olması imkansızdır. Bu nedenle Mürver Asa herkes tarafından merak edilip sorulmaktadır. Mürver Asa özellikleri nelerdir yazımızın içeriğinde bu asayı nereden tanıdığımızı, sahibinin kim olduğunu, özelliklerini paylaşacağız. Ayrıca asa şu anda piyasada satılmaktadır. Asayı almak isteyenlerin izlemesi gereken yolu da yazımız dahilinde paylaşacağız. Mürver Asa’yı daha önce duyanlar ya da ilk kez bizden duyanlar için yazımızı hazırladık. Yazımızın altına Mürver Asa ile ilgili tüm düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Mürver Asa nedir?

Mürver Asa; güç, şöhret ve ihtişam kelimelerinin bir araya gelerek taşıdığı anlamı kendi içinde hapsetmiştir. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları adlı eserde kullanılan asa herkesin ulaşmak istediği konumdadır. Öyle ki; Lord Voldemort’un asasının özellikleri Mürver’i geçememiştir. Bu nedenle sürekli Lord Voldemort farklı asalar kullanarak Mürver’i yakalamaya çalışmıştır.

Özelliklere geçmeden önce “Mürver Asa kimin?” sorusunu yanıtlayalım. Asaya ilk defa sahip olan kişi, Dumbledore’dur. Harry Potter’dan önce “Üç Kardeşin Hikayesi” yapımında bu asayı görmüştük. Yapımda güçlü bir asa isteyen üç kardeşten en büyüğü Mürver ile yoluna devam etmiştir. Böylece asanın namı her geçen gün daha fazla yayılmayı başarmıştır.

Mürver Asa özellikleri

  • “Mürver Asa neyden yapılmıştır?” sorusu için adını aldığı ağaçtan yapıldığını söyleyebiliriz. Mürver ağacından yapılan asa oldukça güçlü ve dayanıklıdır. Dolayısıyla başarıyı simgelemektedir.
  • “Mürver Asa kaç cm?” diye araştırdığımızda 55 cm olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla oldukça uzun yapıya sahip olan asa oldukça ihtişamlıdır.
  • Mürver Asa, ekşi platformunda hep Antioch Peverell ismiyle anılmıştır. Çünkü Harry Potter, Üç Kardeşin Hikayesi’nden daha fazla takipçiye sahiptir. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları eserinde Peverell’in kullandığı asa Mürver’dir.
  • Asaya sahip olan karakterler hep erkektir. Bu bir tesadüf değildir. Çünkü geçmişten günümüze kadar erkek gücüyle ön plana çıkmıştır. Mürver de sadece gücü temsil ettiğinden dolayı erkek karakterler bu asayı kullanarak gücüne güç katmıştır. Ancak erkeklere verileceği yönünde net bir açıklama ve karar bulunmamaktadır.

İster kız ister erkek olun sizler de kâinatın en güçlüsü haline gelmek isterseniz Mürver Asa’yı edinebilirsiniz. Bunun için Sihir Dükkânı ile iletişime geçebilirsiniz. “Mürver Asa özelliklerini açıkladığımız yazımızın altına asa hakkında düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca asa hakkında bahsetmediğimiz bilgilere hakimseniz hemen bize ileterek bilgilendirebilirsiniz! Peki ya sizce güç sadece Mürver Asa ile mi olur?


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir