Ms. Marvel Geliyor!

Ms. Marvel, genç kahramanlar içerisinde dizisini merakla beklediklerimizden sadece birisi! Ne zaman izleyebileceğinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz!


Marvel Comics tarafından yayına verilen ve en çok izlenen dizilerden biri olması beklenen dizilerinden biri Ms. Marvel oldu. Her bölümü ile soluksuz izlenecek dizinin bölümlerinin kalitesi merak konusu haline geldi. Disney+ kanalında yayınlanacak olan Marvel kahramanı ilk Müslüman süper kahraman olacak. Konusu itibari ile şekil değiştirme gücüne sahip olan Ms. Marvel karakteri Pakistan asıllıdır. 16 yaşındaki bir Pakistanlı bir genç olan Ms. Marvel yani Kamala Khan karakteri New Jersey’de Pakistan asıllı ailesi ile yaşamaktadır. Muhafazakâr bir aile yapısı bulunan Pakistan asıllı genç, esneme ve şekil değiştirme yeteneklerine sahiptir. 

Sevilen çizgi kahramanın dizide hayat bulması ise birçok kişiyi kanala bağlayacak türden bir gelişme. Çizgi roman uyarlaması olan kahramanımız Khan, süper kahramanlara karşı aşırı sevgi besleyen bir gençtir. Captain Marvel’e hayranlığı ise en üst düzeydedir. Okul ve ev arasında gelişen hayatını yoluna sokmak için çabalayan Khan’ın, bir gün süper güçlere sahip olması ile hayatındaki her şey değişir.

İşte Ms. Marvel oyuncu kadrosu!

Çekim sırasında dizinin kadrosunda yer alan önemli isimler arasında Iman Vellani, Saagar Shaikh, Aramis Knight, Matt Lintz, Zenobia Shroff ve Mohan Kapoor gibi oyuncular mevcut. Dizinin yapımında rol alan kadronun fragmanları dahilinde en çok izlenecek dizi olduğu konuşuluyor. Birçok süper kahramana göre farklı bir nüans ile kendini gösteren konu da ilgi çekici karakterler ve çekimlerle birleşince merak uyandırıyor.

Çekimleri 2020 yılında Atlanta Georgia’da başladı. Birçok kişinin merakla beklediği dizide yönetmen seçimi ise oldukça geniş bir kadrodan oluşuyor. Ms. Marvel dizisinin yönetmen kadrosundaki isimler Adil El Arbi, Bilall Fallah, Sharmeen Obaid- Chinoy ve Meera Menon olarak belirtildi. Güçlü bir yönetmen kadrosu ve sıra dışı konusu ile merak edilen diziler arasında yerini alan Ms. Marvel dizisinin yapımcılığını ise Marvel Stüdyoları üstleniyor. Her bölümü ile soluksuz izlenecek dizinin yayın tarihi ise bekleyenler için oldukça önemli noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Ms. Marvel yorumları!

Dizinin çekimlerine 2020 yılında başlanması ve 2021 yılının sonlarında vizyona girecek olması bekleyenlerini sabır sınavına çekiyor. Önemli isimlerin yer aldığı dizi hakkında birçok sitede yer alan yorumlar oldukça olumlu yönde. Marvel dizileri arasında Müslüman bir karakterin ilk kez sahne alacak olması ise büyük bir şaşkınlık yanında dizi için şimdiden övünç kaynağı olmuş durumda. Ms. Marvel dizisi için belirlenen bütçe daha açıklanmamış olsa da genel olarak Disney’in sahneye koyacağı Marvel dizilerinin bütçesinin yaklaşık yüz milyon dolarlık bütçeye sahip olacağı tahmin ediliyor. Çekim kalitesi konusu kadar ilgi çeken dizinin yayınlanma tarihi ise 2021 sonları olarak biliniyor. 5 ve 17 Kasım 2021 aralığında vizyon tarihi belirlenen diziler arasında yerini alan Ms. Marvel'ın bekleyenlerini hayal kırıklığına uğratmaması bekleniyor.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.