La Casa de Papel’in Final Sezonunun Yayımlanacağı Tarih Açıklandı!

Dünya çapında izleyici kitlesi olan La Casa de Papel'in 5. sezonunun yayımlanacağı tarih belli olurken kaç bölüm olacağı da açıklandı.


Dünya çapında sevilen ve izlenen La Casa de Papel, sevenlerini üzecek final kararını açıklamıştı. Netflix’te yayımlanan soygun ve suç dizisi La Casa de Papel’in final tarihi belli oldu. Bununla birlikte final sezonunun kaç bölüm olacağı da açıklandı.

İşte final sezonu tarihi!

Dizinin final sezonu, her biri beşer bölümden oluşan iki parça şeklinde izleyiciyle buluşacak. 1. kısmın 3 Eylül'de, 2. kısmın ise 3 Aralık 2021'de yayımlanacağı açıklandı.

Pina: "Bir yolculuğa çıkıyoruz!"

Dizinin yapımcısı Alex Pina, yayınlanan fragman sonrası şu ifadelere yer verdi:

"Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve çeteyi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz."

Kaynak: https://collider.com/money-heist-season-5-netflix-release-date/

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir