La Casa de Papel’in 5. Kısım 2. Cilt Fragmanı Yayınlandı!

Kadrosu ve konusu ile izleyiciyi tam anlamıyla ekrana bağlayan La Casa de Papel'in 5. Kısım 2. Cilt fragmanı sonunda yayınlandı. İşte detaylar!


La Casa de Papel, izleyiciye sunulduğu günden bu yana herkeste deprem etkisi yaratan Netflix dizilerinin en başında yer alıyor. Kadrosu ve konusu ile izleyiciyi tam anlamıyla ekrana bağlayan La Casa de Papel 5. Kısım 2. Cilt fragmanı sonunda yayınlandı. Aksiyonun hızla devam ettiği dizinin, fragmanı da yeni sezonda izleyiciyi ekranlara kilitleyeceğini gösteriyor. Dizinin izleyici kitlesi de diziye ne denli sadık olduğunu, fragman duyurusu yapılır yapılmaz ekrana koşarak kanıtlamış oldu. Dizinin müdavimleri dizinin yeni sezonu için oldukça heyecanlı bir bekleyiş içinde. Yayınlanan fragman ise bu bekleyişin heyecanını arttırmaktan başka bir şey yapmadı.

Yeni sezonun yayın tarihinin açıklanması izleyiciyi biraz olsun rahatlattı. Çünkü La Casa de Papel’in yeni sezonuyla ekranlara dönmesine sadece sayılı günler kaldı. Geri sayıma giren bir sürü izleyici olduğu bariz bir gerçek. La Casa de Papel, 3 Aralık 2021 de Netflix aracılığıyla izleyicisiyle buluşacak. Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında olan La Casa De Papel’in yeni sezonu, önceki sezonlarında olduğu gibi yine büyük yankı uyandıracağa benziyor. Netflix’in ev sahipliğini yaptığı en başarılı diziler arasında.

La Casa de Papel'in konusu nedir?

Alex Pina tarafından yaratılan dizi bir suç ve soygun konularını ele alıyor. Dizi İspanya'da geçiyor. Dizide profesör olarak bilinen bir adamın liderliğini üstlendiği bir grup soyguncunun serüvenleri anlatılıyor. Profesör önderliğindeki bu grup İspanya Kraliyet Darphanesini ve İspanya Merkez Bankası’nı soymak için planlar yapıyor ve soygunları ardı ardına gerçekleştirmeye başlıyor. Tabii ki hiçbir şey göründüğü kadar basit olamaz. Soygun planları yapan bu grup, ilerleyen sezonlarda birçok engelle karşı karşıya kalıyor. Dizinin akıcı konusu ve dizideki karakterlerin oyunculukları izleyicinin ekran kilitlenme nedenlerinden sadece birkaçı.

Dünyanın en büyük soygunu için kollarını sıvayan ekibin aksiyon dolu macerası, dizideki bağlılık ve duygusal geçişler izleyicinin içine işleyen unsurlardan. La Casa de Papel’in 5. Kısım 2. Cilt fragmanının geçen bütün sezonların bize yaşattığı duygu selini, heyecanını ve merakını yeniden ruhumuza işliyor. La Casa de Papel izleyicileri olarak artık oyuncularla bir bütün olmuş durumdayız. Sadece fragmanın bile izleyiciyi bu kadar etki altına almış olması gelecek olan yeni sezonun ne kadar muhteşem olacağını kanıtlıyor. Bu sezonda profesörün bir hatasını ve ekibin bu hata yüzünden ne kadar zor anlar yaşayacağını izleyeceğiz.

Başrollerini Alvaro Morte, İtziar İtuno, Pedro Alonso, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Hovic Keuchkerian, Luka Peros, Belen Cuesta, Rodrigo De La Serna ve Najwa Nimri’nin paylaştığı La Casa de Papel bir kez daha izleyicilerini ekrana kilitleyecek. Bakalım profesör yine işin içinden sıyrılıp çözebilecek mi?


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir