Korku Severlere Müjde Efsanevi Roman: The Midnight Club Dizi Oluyor

Christopher Pike'ın en sevilen romanlarından olan The Midnight Club Netflix'e dizi oluyor


Dünyanın en büyük online dizi, film ve belgesel platformu olan Netflix önümüzdeki aylarda korku severlerin kalbini çalacak gibi gözüküyor. Ünlü yazar Christopher Pike’ın en sevilen romanlarından biri olan The Midnight Club, ünlü amerikan film yapımcısı ve efsanevi The Haunting dizisinin yapımcısı Mike Flanagan tarafından Netflixe uyarlanıyor. Detaylar haberimizde

Yapımcının Twitter gönderisi

Mike Flanagan attığı gönderide  gençliğinden beri bu projenin hayali kurduğunu ve dizi ile ilgili detayları Twitter hesabında diğer gönderiler ile paylaştı.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Twitter gönderisinden de göründüğü üzere oyuncu kadrosu genel olarak yeni genç aktörlerden oluşuyor. Bunlara Aya Furakawa, Igby Rigney, William Chris Sumpter ve diğerleri dahil. Bu genç ekip ile film kadrosunda, Zach Gilford, Samantha Sloyan ve Matt Biedel gibi bazı profesyonel yüzlerde rol alıyor.


Konusu ne?

Romanı okuyanlar elbet konuya bilgin ama okumayanlar için bir özet geçelim dedik. Romanda ölümcül hastalıkları olan bir grup genç kadın ve erkek kendilerini bir düşkünler evinde buluyor ve burada ölmeyi bekliyor. Zaman geçirmek için birlerine korkunç hikayeler anlatıyorlar. Sonradan bu grup kendi arasında bir anlaşma yapmaya karar veriyor. Anlaşmanın şartı ise çok basit, aralarından ilk ölen kişi mutlaka öbür dünyadan grupla iletişime geçmek için bir yol bulmalıdır. 

Hikayesi bizi oldukça etkiledi ve bu profesyonel ekip bu romanı nasıl perdeye taşıyacak sabırsızlıkla bekliyoruz. Sizlerde yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum