IMDb’den 8 ve Üzeri Puan Alan Birbirinden Kaliteli 6 Anime Film Önerisi!

Film seyretmek istiyorsunuz ancak hep aynı tarz filmlerden sıkıldınız mı? O zaman sıkı durun çünkü sizler için anime film önerileri listeledik!


Anime film önerileri arıyorsanız artık arayışınıza son verebilirsiniz. Çünkü hazırladığımız bu liste sayesinde en iyi filmleri bulabileceksiniz. Üstelik listemizde sadece filmlerin isimleri bulunmuyor, filmlerin konuları ve varsa aldığı ödülleri de buradan görebilirsiniz. Eğlenceli ve bir o kadar da düşündürücü animeleri seyretmeye hazır olun!

Anime film önerileri her sinemasevere yapılabilir. Çünkü bu filmleri çocuklarınızla, ailecek seyredebilirsiniz. İsterseniz biraz gülüp dünyadan uzaklaşmak için isterseniz de ailenizle, eşinizle ve diğer sevdiklerinizle bu anları paylaşmak için tercih edebilirsiniz. Tüm bu avantajları bir araya toplayarak anime seyretmeye karar verdiyseniz arkanıza yaslanarak listemizin keyfini çıkarın!

 1. 1 Ruhların Kaçışı


  IMDb: 8.6

  Ruhların Kaçışı, bu alanda ilk sırada gösterebileceğimiz bir filmdir. Filmde sırlarla dolu bir tünel yolculuğunun sonunda lanetlenen kahramanlarımıza tanık olacaksınız. Macera dolu ve gizemli konusuyla dikkat çeken yapımı kesinlikle seyretmelisiniz. Ayrıca film ilk Oscar ödülü alan anime film unvanına sahiptir.

 2. 2 Ateşböceklerinin Mezarı


  IMDb: 8.5

  Dram anime film arıyorsanız bu eser tam size göre! Açlıkla savaşan ve yorgunluktan yürüyecek halleri kalmayan iki küçük çocuğun hikayesine tanık olacaksınız. Ateşböceklerinin Mezarı, izleyenleri kendine hayran bırakan anime filmlerden birisidir.

 3. 3 Prenses Mononoke


  IMDb: 8.4

  Anime filmleri arasındaki Prenses Mononoke, herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Eski yapımlardan birisi olan bu anime, Ashitaka’nın lanetlenmesiyle heyecanı artıran bir konuya sahiptir. Japon yapımı eseri seyretmek için arkanıza yaslanabilirsiniz. Çünkü keyif dolu heyecanlı sahneler sizi bekliyor!

 4. 4 Senin Adın


  IMDb: 8.4

  En yeni anime filmler arasındaki Senin Adın, 2016 yılında yayımlanmıştır. Yapımda birbirinin bedenlerine geçmiş iki farklı insanı göreceksiniz. Bir sabah yatağınızdan her zamanki gibi kalkmadığınızı hayal edin. En yakın arkadaşınızın hatta akrabanızın yerine geçtiğinizi düşünün. Neler olabileceği aklınıza geliyor mu? Siz de heyecanı şimdiden hissettiyseniz bu filmi mutlaka seyredin!

 5. 5 Wolf Children


  IMDb: 8.1

  Anime filmler aşk konulu olunca daha fazla rağbet görüyor. Listemizin bu filmi de aşk konulu bir yapım olarak karşımıza çıkıyor! Filmdeki baş karakterin adı Hana’dır. Hana, bir üniversite öğrencisidir. Okula alışınca yeni arkadaşlıklar edinmeye başlayan Hana, bir gence aşık olur. Aşık olduğu adam ise sizin sandığınız gibi bir insan değildir. Hana’nın aşkı bir kurt adamdır!

 6. 6 Rüzgarlı Vadi


  IMDb: 8.1

  Savaş konulu anime filmleri arıyorsanız arayışınıza son verin! Çünkü listemizin son filmi sizin tam da bu isteğinizi karşılayacak. Bu filmde vadi, düşmanlardan kurtarılarak ele geçirilmeye çalışıyor. Heyecanla seyredeceğiniz bu yapımı kesinlikle tavsiye ederiz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
2
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir