Dr. Brain Dizisi Kaç Sezon? Ne Zaman Başlayacak?

Apple TV plus tarafından üretilen olan bu dizi ile ilgili yeni bilgiler geldi. İşte Dr. Brain dizisi hakkında yeni detaylar!


Merakla beklenen ve Kore dizileri arasında ilgi çekeceği düşünülen Dr. Brain dizisinin yayın tarihi olarak 4 Kasım tarihi olarak karşımıza çıkıyor. Başrolünde pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı bu dizi, Squid Game dizisine alternatif olabilir hatta onun rekorunu elinden alabilir. Kore webtoon tarzına dayanan bir bilim kurgu gerilim dizisi olacak olan bu dizi, kendi içinde dinamik bir yapıya sahip gibi görünüyor. 

Dr Brain dizisi ile ilgili sezon sayısı henüz net görünmüyor. Ortaya çıkarılacak olan hikayelere bakarsak karakterlerle ilgili yeni bir gelişme yaşanırsa ya da güncel bir durum olursa sezonlarla ilgili değişikliklerin olacağını anlayabiliriz. Ancak diziyle ilgili söyleyeceklerimiz biraz daha farklı aşamalarda karşımıza çıkacak gibi duruyor. Bong Joon için ortaya çıkarılan yeni nesil çalışmaları ve fırsatları da bu süreçlerde sık sık gündem olacak gibi. Yapımcılar tarafından yüksek not alan bu dizi, en azından yeni birkaç bölüm ile ilgi çekmeye devam ediyor. 

Güney Kora dizilerindeki bu ilgi nereden geliyor?

Ülkemizde aktif bir kitleye sahip olan Güney Kore dizileri, yeni nesil bir dizi yapısı ile karşımıza çıkıyor. İnternet sayesinde çok fazla kişiye ulaşmış oluyorsunuz. Böylece herkes için alternatifler bulunuyor. Öte yandan hem Güney Kore dizileri bize çok samimi geliyor hem de hikaye anlamında insanları çok daha iyi bir şekilde etkiliyor. Bu sebeple ilgi oldukça büyüyor. Daha samimi, daha etkili ve doğal oyunculukların yer aldığı bu dizi, kendine has bir yapıda büyümeye ve ön plana çıkmaya başlıyor. Bu noktada geleneksel bir seçim ile büyüyen, ortaya çıkarılan ve çalışmalarla bizlere fırsatlar yaratan bu dizi içerikleri hakkında sizler de yeni bölümlerle ilgili fikirlerinizi yansıtabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. 

Alternatif hikayeler ve yeni bir evren yaratma konusunda bilim kurgu dizisi olarak karşımıza çıkacak olan Dr. Brain dizisi ile ilgili yeni gelişmeleri bu şekilde görebiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de fikirlerinizi bizimle paylaşın! Sizce bu dizi Squid Game için iyi bir alternatif olabilir mi yoksa yine kendine özgü bir Güney Kore dizisi mi olur? Cevaplarınızı bekliyoruz. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.