Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında Ne Zaman Çıkacak? Konusu Nedir?

Doktor Strange, Marvel evreninin en çok sevilen ve ilginç bulunan kahramanlarından biri. İşte yeni film ile ilgili detaylar!


Doktor Strange hayranlarını meraklandıran 2. Yapımı ile 2022 yılında gösterime girecek. Fragmanda ilk kez karşılaşılan yeni bir karakter olması da ayrıca izleyicileri heyecanlandırıyor. Çoklu evren demişken fragmandan anlaşılacağı üzere Doktor Strange bu sefer farklı bir Marvel evreninden süper kahramanlarla karşı karşıya.

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında ne zaman çıkacak?

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığı 6 mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek. Filmin hayranları tarafından yayınlanan fragman ise herkesi heyecanlandırdı. Fragmanda çokça gördüğümüz Wanda ve Strange’in kötü versiyonu olan Mordo karakterleri filmi daha da heyecanlı kılıyor. 

Filmin çıkış tarihi kesin olarak 6 Mayıs olarak belirlendi. 6 Mayıs tarihinde sinemalarda izlenebilecek olan Doktor Strange 2 yeni karakterler ile de izleyicileri şaşırtacak. Yeni karakterlerin ilk izlenimlerine ise fragmanda çokça yer verilmişti. 

Doktor Strange 2: Multiverse Madness filminin yönetmenliğini ise Sam Raimi yapacak. Sam Raimi’nin daha önce The Orijinal Spider-Man serisinin filmlerinde de yönetmenlik yaptığı biliniyor. Nefes kesen yeni bir macera ve Doktor Strange’ın çoklu evren çılgınlığında Marvel evrenini koruma çabalarını Mayıs 2022 de izleyeceğiz. 

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında konusu nedir?

Doktor Strange serisinin ilk filmi, Doktor Strange’ın güçlerine kavuşma hikayesi ve kendi ile olan savaşını konu alıyordu. Aynı zamanda dış tehditlerle de karşılaşan Strange film boyunca Doktor Strange olma serüvenini yaşıyordu. Serinin ikinci filmi çoklu evren çılgınlığında ise durum bundan çok daha farklı. 

Doktor Strange film fragmanı boyunca açtığı evrenler arası geçit hakkında endişe duyuyor ve endişesi de yersiz çıkmıyor. Çoklu evrenler arasında bir geçit ortaya çıktıysa başka evrenlerden gelenler de olacaktı. Nitekim öyle de oldu. 

Başka evrenlerden gelenler ve savaşmak zorunda kalmaları Strange ve arkadaşlarını zor bir durumun içine itiyor. Wanda’nın da sıkça ekran karşısında olduğu yapımda çoklu evrenler arasında yeni kahramanlar ile tanışacağız. Sadece yeni kahramanlar değil aynı zamanda Doktor Strange’ın kötü hali de kötüler arasında yer alıyor. 

Bir düşmanla savaşmak zaten yeterince zorken insanın kendinin en kötü hali ile savaşması Strange için imkanları zorlayacak bir durum olacak. Filmin fragmanında sadece Strange değil Wanda da yaşananlar karşısında kendisi ile bir mücadele içerisinde. 

Daha önce zarar verdiği insanlar ve yaşananlar onun kararlarını olumsuz etkileyecek mi? Hangi tarafta yer alması gerektiği konusunda fikir değiştirmesi tüm evrenin aleyhine olabilir. 

Doctor Strange 2 in Multiverse Madness, Strange hayranlarına gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlamayacakları bir film keyfi sunacak. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.