Bobby Roth Türkiye’de Hangi Diziyi Çekecek?

Yabancı dizilere bayılıyorsanız ve Bobby Roth hayranıysanız sıkı durun çünkü Bobby Roth Türkiye’ye geldi! Peki, Bobby Roth Türkiye’de hangi diziyi çekecek?


Bobby Roth’un Türkiye’de hangi diziyi çekeceği son günlerin en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Bobby Roth’un Türkiye’ye gelmesi ile birlikte hem sanat camiası hem de magazin gündemi aynı konuyu konuşmaya başladı. Başarılı dizi yönetmeni Bobby Roth ile yapılan röportajları, hangi diziyi çekmek istediğini bu yazımızdan öğrenebilirsiniz!

Bobby Roth Türkiye’de hangi diziyi çekecek siz de merak ediyorsanız nefesinizi tutun. Başarılı ve deneyimli yönetmenin yeni projesinde neden Türkiye’yi seçtiğini herkes merak ediyor. Peki, Roth hangi diziyi, Türkiye’nin hangi şehrinde çekecek? Meraklarınız arttıysa sizi yazımızın devamında bekliyoruz. Bakalım sizler Roth’un yeni projesini sevecek ve izleyecek misiniz?

Bobby Roth kimdir?

Bobby Roth, 1950 yılında ABD’nin Kaliforniya kentinde dünya gelen başarılı bir sanatçıdır. Günümüz itibariyle 71 yaşında olan Roth, hala yeni projelerle diziseverlerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Roth’un kariyerine bakıldığında Lost ve Prison Break gibi başarılı projelere imza attığını görüyoruz. Kaliforniya Üniversitesi’nden mezun olan başarılı sanatçı kendisini dizi yapımcılığı, yönetmenliği ve senaristliğine adamış durumda. Bobby Roth, şimdilerde Türkiye’deki yeni dizi projesi ile adından söz ettiriyor.

Bobby Roth'un Türkiye'deki yeni projesi!

71 yaşındaki Bobby Roth, durmak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Bobby Roth’un yeni Türkiye projesi tüm hayranlarını heyecanlandırdı. Roth, yeni projesi için Bodrum’a geldi. Bodrum’da keşif yapan başarılı yapımcı aynı zamanda gazetecilerin sorularını yanıtlayarak samimi bir röportaja imza attı. 

Türkiye’nin ilk süper kahraman dizisi: T-World!

Bugüne kadar Türk imzalı bir süper kahraman dizisi çekilmedi. Ancak bu geleneği Bobby Roth ile yapılan anlaşma bozdu. Bodrum’a gelerek yeni dizi için çalışmalara başlayan yapımcı, T-World için yeşil ışık yaktı.

T-World dizisinin yapımcısı Bülent Turgut olacak. Dizinin yönetmenliğini ise Bobby Roth üstlenecek. Gazetecilerle röportaj yapan Roth, Bodrum’u gezdiğini söyledi. Bodrum’a hayran kaldığını belirterek Türkiye’deki farklı yerleri de değerlendireceklerini ifade etti. Ancak Bodrum’un ayrı bir yeri olduğunun altını çizerek T-World haricinde tamamen Bodrum’a has farklı bir proje bile yapılabileceğini ekledi.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir