Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi Hakkındaki Tüm Detaylar!

Aşk-ı Memnu'nun efsane çifti olan yıldız oyuncular Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, yıllar sonra yeniden aynı projede buluşuyor olabilir!


Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ sevenlerine söyleyeceğimiz bu konuda yeni gelişmeler var. Söylenenlere göre Beren Saat’i ve Kıvanç Tatlıtuğ’u buluşturacak olan proje “Kral Kaybederse” olacak. Henüz resmi bir açıklama olmasa da Gülseren Budayıcıoğlu’nun bu eseri uyarlanmaya hazır. Beren Saat’in ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Aşk-ı Memnu dizisinde yasak aşk yaşayan Bihter Yöreoğlu ve Behlül Haznedar karakterlerini canlandırmaları sayesinde parlayan birer yıldıza dönüşmelerine tanık olmuştuk. Tam 11 yıl önce efsaneye dönüşen bu ikilinin yeniden bir araya gelebileceği konuşuluyor. 

Sevenleri merak içinde bekliyor!

İddialara göre Kral Kaybederse isimli kitabın uyarlanması için harekete geçildi. Ancak şu an için resmi bir bilgi bulunmuyor. Psikolojik yönüyle ön plana çıkacak bu dizinin kendi kitlesini oluşturacağı aşikar. Hem kaybetmek hem de düzenli bir yapıda ön plana çıkmak üzerine ilerleyen bu içerik için nasıl bir teknik oluşturacağı merak konusu.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kral Kaybederse isimli kitabı, "Avına av olan bir avcı"nın hikayesini konu ediniyor. Kadınların baş tacı yaptığı bir adamın, mutsuz bir kadın tarafından fethedilmesini konu edinen kitapta Kenan'ın hikayesi anlatılıyor. Etik dışı bir yaşamı olan ve narsist bir adam olan Kenan, kendini tüm kadınların hakimi zannederken mağlup edilecektir.

Kıvanç Tatlıtuğ'u son olarak Çarpışma dizisinde izledik. Ayrıca Netflix yapımı Into The Night'ta kısa bir rolle karşımıza çıktı. Beren Saat ise uzun süredir hem televizyonda hem de sinemada görülmüyor. Netflix dizisi Atiye'de rol alan yıldız oyuncunun gelecek projeleri hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun daha önce de Camdaki Kız, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda isimli yapımları diziye uyarlanmıştı. Psikiyatristin hastalarını bu yolla ifşa etmesi onay görmese de Budayıcıoğlu başarısına başarı katıyor gibi görünüyor.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir