Ambulance Filmi Nereden İzlenir? Ambulance Filminin Konusu Nedir?

Uzun zamandır yabancı film arıyorsunuz ve bir türlü bulamıyor musunuz? Artık aramanıza son verebilirsiniz. Ambulance filmine dair her şey yazımızda!


“Ambulance filmi nereden izlenir, konusu nedir?” sorusu filmseverler tarafından sıklıkla soruluyor. Ambulance, henüz vizyona girmeyen ancak yayımladığı fragman sayesinde herkesin dilinde dolaşan bir yapım. İlk kez yayımlanan fragmanı bile büyük beğeni topladı diyebiliriz. Filmin fragmanına, oyuncularına, konusuna, nereden izleyebileceğinize ve ne zaman vizyona gireceğine dair detayları, kısacası Ambulance filmi hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz!

Ambulance filminin konusu nedir?

Ambulance filminin vizyon tarihi kadar konusu da merak edilmektedir. Film aslında sıradan, banel bir şekilde başlıyor. Hatta tam filmden çıkmayı düşüneceğiniz esnada asıl olaylar başlayabilir. Dolayısıyla filmi sonuna kadar seyretmenizi tavsiye ederiz.

Karısının ameliyatı için paraya ihtiyacı olan eski asker bir adam, evlatlık kardeşinden borç ister. Fakat evlatlık kardeşin gereken paranın daha fazlasını teklif etmesiyle bir banka soymaya karar verirler. Soygun esnasında yaptıkları plan suya düşer. Bu nedenle soygun anında yeni bir plan üretip acili arayarak bankanın önüne bir ambulans isterler. Gelen ambulansa binerek aracı kaçırırlar. Ancak ambulansta yaralı bir polis yatmaktadır.

İşte asıl heyecan o sahneden sonra başlıyor. Sizce iki kardeş ameliyat parası için kaçmayı mı tercih edecekler? Yoksa ölüm döşeğinde ambulansta yatan hastayı hastaneye mi yetiştirecekler?

Ambulance filminin oyuncu kadrosu!

Ambulance filminin yönetmen koltuğunda Michael Bay oturuyor. Bay, yeni bir projesiyle daha küresel çapta film tutkunlarını selamlayacak. Chris Fedak ve Laurits Munch-Petersen ise filmin senaryosunu yazdı. Filmin konusuyla ilgi çekmeyi başaran yapım, yönetmenin gücüyle birleşince muhteşem hale geleceğe benziyor.

Ambulance filminin başrol oyuncuları için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Jake Gyllenhaal, Eiza Gonzalez ve Yahya Abdul-Mateen II’nin barşolünü paylaştığı bir yapımla karşı karşıya kalacaksınız!

Ambulance ne zaman vizyona girecek ve nereden izlenir?

Yapılan resmi açıklamalara göre Ambulance filmi 18 Şubat 2022 tarihinde sinemalarda olacak. Ayrıca Türkiye’den de seyredilebilecek. Ambulance Türkçe alt yazılı izlemek isterseniz şu anda ilk yayımlanan fragmana ulaşabilirsiniz. Fragmanı seyrederken alt yazıları okuyarak hikayeyi daha net şekilde anlayabilirsiniz.

Ambulance filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir