2021 Mart Netflix Yayın Takvimi

Mart ayında Netflix'e gelecek yeni yapımlar hangileri?


Netflix’e güncel içerikler tüm hızıyla gelmeye devam ediyor. Her ay olduğu gibi önümüzdeki ay için de Netflix’te birbirinden farklı kategorilerde yapımlar var. İşte Mart ayının Netflix adına öne çıkanları!

Paranormal Activity: İşaretliler

Yayın tarihi: 1 Mart
Kategori: Korku, Gizem

"Tüyler ürpertici 'Paranormal Activity' serisinden uyarlanan bu film, şeytan sürüsünün saldırısına uğrayan Latin kökenli bir ailenin yaşadığı korkunç olayları konu alıyor."

Masum Hamleler

Yayın tarihi: 1 Mart
Kategori: Biyografi, Drama

"7 yaşındaki oğlunun hızlı satrançta harikalar yarattığını fark eden bir baba, oğlunu yarışmalara hazırlaması için usta bir satranç hocası tutar."

Çete

Yayın tarihi: 1 Mart
Kategori: Biyografi, Suç, Drama

"Bu dokunaklı dramada, çocuk suçluların bulunduğu bir ıslahevinde çalışan cezaevi görevlisi, genç mahkûmları başarılı bir futbol takımı hâline getirmeyi umar."

Moxie

Yayın tarihi: 3 Mart
Kategori: Komedi, Drama

"Öz güveni yüksek yeni arkadaşından ve annesinin asi geçmişinden ilham alan 16 yaşındaki utangaç bir kız, okulundaki cinsiyetçiliğe isyan eden bir dergi çıkarır."

Kağıttan Hayatlar

Yayın tarihi: 12 Mart
Kategori: Drama

"Kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir."

Gerçek Aşk | 1. Sezon

Yayın tarihi: 12 Mart
Kategori: Suç, Drama, Bilim Kurgu

"Kusursuz bir eş bulmanın yolunu keşfeden ekipte yer alan DNA araştırmacısı, yepyeni ve cüretkâr bir çöpçatanlık hizmeti kurduğunda aşk ile yalanlar iç içe geçer."

Her Şeye Evet

Yayın tarihi: 12 Mart
Kategori: Komedi, Aile

"Çocuklarına genelde hayır diyen bir anne ve baba, bir günlüğüne onların en çılgın isteklerine bile evet demeye karar verir. Eğlence ve macera dolu bir güne hazır olun."

Better Call Saul | 5. Sezon

Yayın tarihi: 15 Mart
Kategori: Suç, Drama

"Breaking Bad'in öncesini anlatan Emmy adayı dizide, ufak çaplı avukat Jimmy McGill’in ahlak yoksunu "hukuk adamı" Saul Goodman’a dönüşmesini izliyoruz."

Kayıp Korsan Krallığı | 1. Sezon

Yayın tarihi: 15 Mart
Kategori: Belgesel, Aksiyon

"Bu belgesel dizisi, dünyanın zenginliklerini acımasızca yağmalarken şaşırtıcı derecede eşitlikçi bir cumhuriyet kuran gerçek Karayip korsanlarını ekrana taşıyor."

Ölümcül Masumiyet

Yayın tarihi: 18 Mart
Kategori: Gerilim, Psikolojik

"Yaratıcılık konusunda tıkanan popüler bir roman yazarı, çocukları için yeni bir dadı tutar. İşte tam bu noktada gerçekle kurgu arasındaki sınır bulanıklaşmaya başlar."

Formula 1: Drive to Survive | 3. Sezon

Yayın tarihi: 19 Mart
Kategori: Belgesel, Spor

"Formula 1'in kıyasıya rekabetle dolu her sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri, hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor."


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
2
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir