2020’nin En İyi Çıkış Yapan 10 Oyuncusu

IMDb, 2020'nin en iyi çıkış yapan 10 oyuncusunu açıkladı!


Bu yılı da yavaş yavaş uğurlarken IMDb 2020’nin en iyi çıkış yapan 10 oyuncusunu açıkladı! Liste bizi bir miktar şaşırttı doğrusu, bakalım siz ne düşüneceksiniz? 

10. Diana Silvers

Hollywood'da yeni bir yüz olan Silvers'ı onuncu sırada görmemizi sağlayan rolü Space Force dizisindeki Erin Naird rolü oldu. Kendisini ekranlarda daha çok göreceğiz gibi görünüyor.

9. Freya Allan

Evet, kendisini The Witcher'da gördük ve onu bu listede üstlere taşıyan yapım da tam olarak o! Fakat ufak bir spoiler verelim: Bu listede The Witcher dizisinden göreceğimiz tek isim Freya Allan değil.

8. Golshifteh Farahani

Netflix popüler filmlerinden olan Extraction'da Chris Hemsworth ile yer alan Farahani, 2020'nin en iyi çıkış yapan oyuncuları listesinde sekizinci sırada!

7. Alba Baptista

Başarılı oyuncu, Netflix dizisi olan Warrior Nun'daki iblis katleden rahibe rolüyle yedinci sırada yerini aldı.

6. Jurnee Smollett

Kendisine gözlerimiz yabancı değil fakat Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn) filmi ve Lovecraft Country dizisiyle parlama yılı kesinlikle 2020'ydi!

5. Victoria Pedretti

Tepedeki Ev, Bly Malikanesi, You... Gözlerimiz artık onu görmeye çok alıştı ve bundan hiç şikayetçi değiliz. Bu yıl kendisini beşinci sırada görmemizi sağlayan ise elbette Bly Malikanesi'ndeki Dani rolü oldu!

4. Lauren Lapkus

Lauren Lapkus, Netflix'te yayınlanan Yanlış Missy filmindeki Missy karakteriyle listede hızlı bir yükselişe sahip oldu.

3. Maria Bakalova

Borat Subsequent Moviefilm'deki performansıyla gönülleri kazanmış olacak ki üçüncü sırada sağlam bir yer edinmiş Bakalova! Hayranları kendisini Hollywood'da daha fazla görmeyi umuyor.

2. Aidan Gallagher

The Umbrella Academy dizisindeki rolüyle ikinci sırayı garantilemiş oyuncumuz: Aidan Gallagher!

1. Anya Chalotra

Kendisinin çıkış rolü kesinlikle Henry Cavill ile birlikte oynadığı The Witcher dizisi! Büyücü Yennefer karakterini canlandıran oyuncunun sayfası bu rolden sonra tıklanmalara doyamadı ve tam dört hafta boyunca birinci sırada kaldı. Kendisi 2021'de The Witcher dizisiyle tekrardan bizlerle buluşacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz!

Kaynakça


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
5
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın

Yorum