Yüzüklerin Efendisi Oyunu

Sevilen film serisi Yüzüklerin Efendisi için yeni bir oyun çalışması yapılıyor. Mobil versiyonları ile karşımıza gelmeye hazırlanan oyun hakkında işte detaylar!


Yüzüklerin Efendisi filmlerini eminiz ki pek çoğumuz izlemişizdir. Oldukça sürükleyici ve kendine has bir tarzı olan bu film, geniş bir kitleye hitap ediyor.  Sadece film ile sınırlı kalmayan Yüzüklerin Efendisi serisi ile ilgili çok sayıda oyun piyasaya sürüldü. Şimdi de yeni bir oyunun çıkacağı haberi gündemde. Peki bu oyunun detayları nedir? Belirli görevler ile ilerleyeceğiniz bu oyunda, kadim zamanların destansı savaşlarından  tutun aşk, dostluk ve zafer öykülerine kadar muhteşem bir kurgu ile karşılaşıyorsunuz. Ufukta bu noktada yeni bir yüzük savaşı görünüyor ve Orta Dünya’nın kaderi sizin ellerinizde oluyor.

The Lord Of The Rings: Rise To War detayları nedir?

Oyunda dünyanın her köşesine yayılan karanlık güçlerin durdurulması gerekiyor. Minas Tirith’ten Hüküm Dağı’na kadar bütün farklı fraksiyonları bu oyun içerisinde bulmak mümkün. Orta Dünya’ya ilelebet hükmetmek isteyenleri def etmelisiniz. Bunun için de bu güçlere karşı kullanabileceğiniz yüzüğü kurtarmanız gerekiyor. Böylece "Yüzük Savaşı" tekrar başlıyor.

Kendi yüzük savaşınızı yaşayabileceğiniz ortamlar ve ambiyanslar sizleri bekliyor. Bu yüzük ile Orta Dünya'nın kapılarını açabilecek, kendinizi büyük bir savaşın ortasında bularak harika bir maceraya atılabileceksiniz. 

Minas ve Tirit’in azametli görkeminden pek çok korku dolu atmosfere gidebileceğiniz bu oyunda, yeni bir dünya sizleri bekliyor. Hikaye olarak, tarz olarak ve anlamsallık olarak geniş bir tarzda yer alan oyun, kendi içerisinde de büyüyen bir ivme ile hareket ediyor. 

Gözü kara orduları bir araya getirmek isteyenlerin tercihi olan bu oyun, mızrakçılar, okçular, şövalyeler ve harika yaratıklar ile oldukça tüyler ürpertiyor. Tarzıyla ve kuvvetli yapısıyla karşımızda yer alan bu oyuna dair söyleyecek çok fazla şey var. Hepsini de kendi içinde değerlendirebilir ve incelemeye koyulabilirsiniz. Yüzüklerin Efendisi oyunları içerisinde yer alan bu oyun seriyi sevenlerin ve oyun meraklıların dikkatini çekiyor.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir