Yaz Boyunca Keyifle Oynayabileceğiniz 5 Farklı Mobil Oyun!

Biliyoruz, yazlıklara gitmek göründüğü kadar eğlenceli değil. Öyleyse zamanını eğlenceli geçirmen için önerdiğimiz mobil oyunlara göz at!


Yazları ailenin zoruyla internetin çekmediği yerlere gitmen gerekiyor olabilir. Eğer sen de bu durumdan şikâyetçiysen seyahatin boyunca eğlenebileceğin öneriler arıyor olabilirsin. Telefonunu kap ve zamanını son derece eğlenceli geçirmeni sağlayacak 5 mobil oyun önerimize göz at! Senin de önerin veya önerdiklerimizden oynadıkların varsa yorumlarda bizimle paylaşmayı unutma!

 1. 5 Project Highrise


  Bu mobil oyunla kendi yapınızı oluşturun ve onu istediğiniz gibi yönetip ne olacağına karar verin! Mesela otel, alışveriş merkezi veya her ikisi de olabilir! Önce bir mimar misali binanızın tasarımıyla ilgilenin. Daha sonrasında gerçekleştirilecek etkinlikleri, temizlik gibi işlerini düzenleyin. İşte şehrin en gözde yapısına sahip olmak bu kadar kolay!

 2. 4 60 Parsecs!


  Bir uzay üssünde astronotsunuz. Ama o da ne! Geminizin patlayacağına dair bir uyarı aldınız. Şimdi ne olacak? Sayaç 60'tan geriye saymaya başladı bile! Bu sürede herkesi kapsüle toplamayı, sizin için gerekli olan her şeyi yanına almayı ve daha önemlisi kapsüle patlama olmadan yetişebilmeyi başarabilecek misin? Peki, dünyaya dönene kadar kapsülde nasıl güvende kalacaksın?

 3. 3 Hardback


  Hardback, dünyaca ünlü Paperback oyunundan uyarlanmış bir oyundur. Enola Holmes izlemişseniz bu oyunu çok iyi hatırlıyor olmalısınız. 19. yüzyılda yaşayan ünlü bir roman yazarısın. Yeni ustalık eserin için hazırlanıyor, fikir arıyorsun. Güçlü kelimeler yaratarak karşınızdaki rakipleri elemeniz gerekiyor. Kelimelerin gücü adına, güç sen de artık!

 4. 2 Devil's Attorney


  Şeytanın avukatı olmaya hazır mısın? Kötü bir mahallede, pek de güzel olmayan evimizde maceraya başlıyoruz. Bir avukatız ama biraz çulsuzuz. Bize iyi paralar teklif eden ve suçlulukları yüzde yüz belli olan müvekkilleri savunmamız isteniyor. Karşımızda da en az bizim kadar donanımlı başka avukatlar var. Davaları kazandıkça asıl emelimiz olan paraya kavuşup kendimize lüks bir hayat kuruyoruz. Bakalım gerçek suçluları aklamakta ne kadar başarılısın?

 5. 1 BitLife


  Hepimizin pek de renkli olmayan hayatları var kabul etmek gerekirse. Bu yüzden life simulation oyunları son derece ilgimizi çekiyor. Bu oyun sayesinde ne isterseniz olabilirsiniz. Evet, ciddiyim! İster bir mafya babası, ister kraliçe, ister ünlü bir sporcu, isterseniz de bir model… Aşk hayatınızı, ailenizi ve diğer her şeyi istediğiniz gibi yönetin. Sonsuz eğlence bu oyunda!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir