Xbox Game Pass’e İlk Ay Sadece 5,90 TL’ye Sahip Olabilirsiniz!

Xbox Game Pass oyun aboneliği hakkındaki tüm detaylar!


Xbox Game Pass, içerisinde 100’den fazla oyun barındıran bir dijital abonelik sistemidir. Diğer abonelik sistemleri gibi göz boyamak adına fazla ama düşük kaliteli oyunlar vermenin aksine normal fiyatı 280 TL olan Forza Horizon 4 gibi oyunlar da veriyor.

Xbox Game Pass aylık fiyatlandırma sistemi ile çalışıyor. Yani başta şu kadar ücret vereyim bir daha ödeme yapmayayım diyemiyorsunuz. İlk ay 5,90 TL, diğer aylarda 44,90 TL ödeyerek bu sisteme abone olabilir ve istediğiniz zaman da üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Fiyatını hak edip hak etmediği konusuna gelecek olursak... Ülkemizdeki genel fiyatları ve aboneliğin içerisindeki oyunları düşünürsek gayet mantıklı bir sistem. Hem güzel oyunlar var hem de her ay bazı oyunlar gidip yerine daha güncelleri geliyor.

İlk ayın 5,90 TL olması çok iyi fakat sadece bir oyun için diğer aylarda aboneliğe para ödemek de bir o kadar mantıksız. Alacağınız oyun Xbox Game Pass'in fiyatından daha fazla olabilir ve daha az para ödeyerek bu oyuna sahip olacağınızı düşünebilirsiniz. Fakat bir zaman sonra cebinizden daha fazla para çıkacak ve keşke başta oyunu alsaydım diyeceksiniz.

Son karar sizlerin, iyi oyunlar dileriz!

Kaynakça:


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir