Valorant Hesap Seviyesi Nasıl Gizlenir?

Oldukça heyecan dolu bir oyun olan Varolant, yeni nesil hesap seviyesi gizleme özelliği ile karşınızda. İşte detaylar!


Varolant hesap seviyesi gizleme işlemleri için öncelikle oyunda belirli bir hesapta olmanız gerekiyor. 3.08 yaması ile gelen yeni oyun seviye bazlı olarak diğer oyunculardan gizli çalışmanızı sağlıyor. Bu sayede oyun içi seviye ayarlamalarını çok daha rahat yapabiliyor ve kendinize dair seçimleri de bu güncellemelerle belirleyebiliyorsunuz. Oyunla ilgili olarak gizleme işlemlerini nasıl yapacağınızı bu yazımızda sizin için anlatmak istiyoruz. Varolant seviye gizleme işlemlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken detay, seviye ayarlarını iyi bir şekilde yapmanız olacak. Bu sayede oyuna dair gösterilen bağlılıkları ve harcanan zamanı çok daha iyi bir şekilde kontrol edebilir ve başkalarına da göstermemiş olursunuz. 

Bir süre önce oyuna yeni bir seviye sistemi eklendi. Bu konuda insanların da düşünceleri değişmeye başladı. İnsanlar, harcadığı zamanı oyuna dahil etmek için yapılacak olan işlerin tamamını güncel olarak ön plana çıkarabiliyor ve seçimleri de bu noktada organize edebiliyor. Seviye sistemi ile ilgili olarak yapılacak olan işlemlerde, kötü performans gösterdiğini düşünen kişiler artık gizleme yapabilir. Tam da bu anlamda yapılan yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni yama eklendi. Böylece bu yama ile birlikte güncellemeler de ön plana çıkmaya başladı. Varolant hesap seviyemi nasıl gizlerim diye soranlar için de bu çözümleri hazırladık. Bu özellik oyuna yeni yama ile geldiği için zaten çok daha kolay olacak. 

Seviye gizleme nasıl çalışır?

Bunu yapmak için yeni yamanın birkaç özelliğini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu işlemler için aşağıda yer alan adımları sırasıyla takip etmeniz lazım. Bu konuda dilediğiniz zaman aynı işlemleri tekrarlayabilirsiniz ve seviyenizi açabilirsiniz. Peki ama seviye açmak ve gizlemek için ne yapmak gerekiyor? Bu konuda yapılacak olan işlem oldukça farklı ilerlediği için de Varolant seviyelerine göre bir ayarlama yapabiliyorsunuz. 

İşte yapılacak işlemler:

  • Valorant oyununu başlatın.
  • Koleksiyon bölümüne gelin ve buradan kartlara ulaşın.
  • Ardından oyuncu kartı bölümüne tıklayın.
  • Buradan seviye seçenekleri bölümüne geçin.
  • Hesap seviyemi göster bölümüne girerek buradan tikli işareti kaldırın ve hesap seviyenizi hızlıca gizleyin. 

Bu işareti kaldırdıktan sonra bu noktada bir sorun yaşamayacak ve rahatlıkla seviye sorununu çözmüş olacaksınız. İşaretleri kaldırdıktan hemen sonra sadece arkadaşlarınız seviyenizi görecektir. Sizde ekli olmayan, arkadaşınız olmayan kişiler seviyeyi görmeyecektir. Bu yüzden bu noktada yapılan çalışmaları da aynı hızda görebilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir