Valorant’ın Yeni Ajanı Chamber ve Özellikleri!

Valorant hayranıysanız size bir sürprizimiz var! Oyuna Chamber adında yeni bir ajan eklendi. İşte Valorant'ın yeni ajanı Chamber ve özellikleri!


“Valorant’ın yeni ajanı Chamber’ın özellikleri nelerdir?” sorusu oyun tutkunları tarafından soruluyor. Çünkü Valorant için yeni duyurulan Chamber herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Tabi bu noktada önemli olan özelliklerin nasıl kullanıldığıdır. Sizlere yazımızın dahilinde Chamber’in özelliklerini ve bu özelliklerin hangi tuşlarla kullanıldığını açıklayacağız. Böylece kısaca kendinizi geliştirerek oyunun yeni özelliklerine kendinizi adapte edebileceksiniz.

“Valorant’ın yeni ajanı Chamber’ın özellikleri nelerdir?” diye soranlar Valorant oyununu bilen kişilerdendir. Ancak henüz oyunu oynamayanlar için açıklayalım. Valorant, tamamen ücretsiz şekilde oynanabilen bir FPS oyunudur. Oyunun içerisinde yüksek grafikler ve heyecan dolu bir serüven bulunmaktadır. Son günlerde yaşanan serüvene yeni bir ajan dahil olmuştur. Bu ajanın adı ise; Chamber’dir. Chamber’in özellikleri yazımızda bulunuyor.

Chamber hangi sınıfta yer alıyor?

2020 yılından beri oynadığımız Valorant, her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Yaptığı gelişmeler sayesinde oyuncuların daha fazla oyunu sevmesini sağlıyor. Oyuna eklenen karakterin adı ise Chamber şeklinde belirtildi. Chamber’ın gözcü sınıfında yer aldığını da açıkladılar. Bu karakter sayesinde düşmanlarınızı kısa sürede etkisiz hale getireceksiniz. Valorant Chamber özellikleri aşağıda bulunmaktadır.

Chamber'ın özellikleri nelerdir?

Chamber için klavyede hangi tuşlar kullanılır? merak ediyorsanız hepsini aşağıda yeteneklerle beraber açıkladık. Böylece Chamber karakteri oyuna girdiği andan itibaren artık düşmanlarınızın karşısında daha güçlü bir savaşçı olabileceksiniz. Ancak unutmayın ölümsüz değilsiniz. Bu nedenle her ne kadar Chamber etkisi ağır bassa bile temkinli hareket etmeye çalışın.

1. Chamber Trademark Yeteneği
Chamber’in Trademark yeteneği için C tuşunu kullanmalısınız. Bu yetenek kapsamında karakter, düşmanlara yönelik tuzak hazırlayabiliyor. Böylece düşman sınırı aştığında tuzağa düşüyor ve ölüyor.

2. Chamber Headhunter Yeteneği
Chamber Q tuşuyla ne yapar diye soruyorsanız hemen size açıklayalım. Q tuşuna bastığınız anda karakterde devasa bir silah oluşacaktır. Mouseunuzun sol tuşuyla destek vererek istediğiniz düşmana ya da bölgeye hedef alabiliyorsunuz.

3. Chamber Rendezvous Yeteneği
Chamber E tuşuna basıldığı zaman ne oluyor diyorsanız iki farklı hedef noktası belirleyebiliyor. Bu hedeflerden birindeyken nişan alıp diğer hedefi darmadağın  bırakabiliyor.

4. Chamber Tour de Force Yeteneği
Klavyedeki X tuşuna basınız. Tek seferde düşmanı öldüreceksiniz. Tabi bunu Chamber’in üstün yeteneği sayesinde yapabileceksiniz. Chamber bu karakteristik özelliği sayesinde düşmanın karşısında öne geçmenize imkan tanıyacak.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir