Valorant Sevenlerinin Bağımlısı Olacağı 4 Oyun!

Valorant sevenlerin bağımlısı olacağı 4 oyun, oyun dünyasının sevilen ve günden güne oyuncusu artan oyunlarından oluşuyor!


Valorant, 2021 yılının en popüler oyunlarından biri olarak sistemde yerini aldı. Pubg’nin ücretsiz olması ile birlikte en iyi savaş oyunları listelerinde oynamalar olmuştu. Şimdi Pubg ve Valorant benzeri savaş ve strateji oyunu sevenlerin ekip halinde arkadaş grubu ile oynayabilecekleri farklı oyunları deneyin. Oyun dünyasının müdavimleri tarafından çok sevilen ve listelere kolayca giren bu oyunlar ile sıkıldığınız oyun deneyimlerini bir  kenara bırakabilirsiniz. Oyun oynamak her ne kadar eğlenceli olsa da sürekli bir oyunda olmak zamanla sıkıcı hale gelebiliyor. Oyun oynamanın tadına farklı oyunlar üzerinden varmak isterseniz Valorant benzeri çok sevilen oyunlar listelerini inceleyebilirsiniz.

Apex Legends

Apex Legends, Battle Royale tarzı ilgi çeken oyunlardan biridir. Sık sık güncellenmesi ve oyuncu deneyimine önem vermesi nedenleri ile oldukça sevildiği biliniyor. Apex Legends oyununun sevilmesinin en büyük nedeni ise karakter farklılıkları ve özellikleridir.

Kendinize ait bir karakter oluşturarak üstün özelliklerini seçebilirsiniz. Apex Legends ile oyun karakteriniz gerçek karakterinizi yansıtabilir. Oyunun en çok konuşulan özelliklerinden biri de oldukça iyi olan görsel efektleri. Titanfal evreninin takımlı mücadelelerini keşfedin.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive namı diğer CS: GO uzun yıllardır savaş oyunları arasında piyasayı sallayan bir oyun olarak yer almıştır. Eğer gerçek bir savaş oyunu bağımlısıysanız CS: GO ile mutlaka tanışmış olmanız gerekir.

Henüz CS: GO ile tanışmadıysanız kendinize yeni bir eğlence bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Strateji ve takım oyununun en eğlenceli hallerinden birini keşfedin. Günümüzde popüler olan karakter özelliği gibi seçenekler mevcut değil. Yine de oyun başında saatlerinizin nasıl geçtiğinizi anlamayacaksınız. Harika bir oyun deneyimi imkanı için denemekten çekinmeyin.

Warframe

Warframe ücretsiz oyunlar arasında Valorant sevenlerin oldukça beğendiği oyunlardan biri. Valorant tarzı oyunları seviyor ancak farklı tarzda oyunlar arıyorsanız Warframe sizin için uygun bir seçenek olabilir.

Warframe oyunu tamamen ücretsiz. Görsel efektleri ile oyuncuları oldukça memnun ediyor. Daha önce hiç bir uzay ninjası görmüş müydünüz? Hazır olun çünkü kendi seçtiğiniz özel karakteriniz ile ilerlemek için tek yapmanız gereken online olmak.

Rainbox Six Siege

Rainbox Six Siege oyunu diğer oyunlara oranla oldukça gerçekçi bir tasarıma sahip. Oyunun görselleri ile gerçekçi bir efekti olması oyuncuların da sevdiği yanlarından biridir. Sık sık güncellenen oyunda kullanıcı deneyimine büyük önem veriliyor.

Oyun boyunca sürekli aktif kitleler göreceksiniz. Oyuncuların alıştıktan sonra bırakamadığı oyunlar arasında yer alan Rainbox Six Siege öğrenilmesi bir hayli kolay olan oyunlardan biri. Savaş, adrenalin ve çevrimiçi oyun deneyimini farklı şekillerde deneyimlemek için birebir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.