The Sims 4 Oynarken Sıkılanlar İçin 10 Eğlenceli Öneri!

Çoğumuzun bayıldığı ve hala oynadığı The Sims 4'te sıkılırsanız neler yapabileceğinize dair birbirinden eğlenceli tüyolar burada!


Biliyoruz ki oyunlar bize ne kadar eğlenceli ve yaratıcı bir dünya sunsa da bazen sıkılabiliyoruz. Geniş dünyası ve oyunculara sağladığı özgür alanla bu kulvarda en sevilen oyunların başında elbette The Sims serisi geliyor! Serinin dördüncü ve şu anlık en yeni oyunu olan The Sims 4’te sıkıldığınızda neler yapabileceğinizi derledik!

 1. 10 Geçmişe Dönüş


  Önce telefonları sessize alın. Sonra tüm köyü 1890'lar havasında yeniden inşa edin. Artık Simleriniz zaman makinesinden fırlamış gibi gözükecektir! Herkes tarımdan para kazanabilir. Elektriği ve suyu kesebilirsiniz. Geceleri şöminenin yanında büyükannelerinin etrafına dizilmiş 4 çocuğunuzla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz!

  DLC gerekmez.

 2. 9 Köy Yaşamı


  Kim demiş herkesin 8'de gidip 4'te dönebileceği bir işi olacak diye? Küçük işlerle de elbette para kazanılabilir. Kendinize bir köy evi yapın. Bahçenizde arıcılık faliyetleri yapabilir, anneniz örgü örerken siz de dekoratif mumlar yapıp satabilirsiniz. Plopsy'de küçük iş fikirlerinizi satın alabilecek birçok alıcı bulabilirsiniz!

  Bunları yapabilmek için Seasons, Eco Lifestyle, Nifty Knitting'e sahip olmalısınız.

 3. 8 Otel İşletmeciliği


  Kendinize Sulani'de 5 yıldızlı bir otel inşa edin. Sonrasında yoldan oda sayısı kadar Sim'i otelinize çağırın. Ne kadar barbarca gözükse de Simleri odalara kitleyip onlara hizmet edin. Belli zamanlarda kendi odalarının kapılarını açıp dış kapıyı kitleyerek Simlerinizin otel içerisinde gezmesine izin verin.

  Bu önerimizi yapabilmek Island Living gerektirir.

 4. 7 Big Brother


  Bir ev ve farklı kişiliğe sahip 12 Sim... Entrikalar, kavgalar, belki de aşklarla dolu bir ev! Her hafta 1 Sim eleniyor. Bakalım en sonda büyük ödülü hangisi kazanacak? Elenecek Sim'i belirlemek için formalite bir eleme gecesi ya da bazı oyunlar yapılabilir. Belki de elenen simlerin sonu acı verici bir ölüm olabilir!

  DLC gerekmez.

 5. 6 Masterchef


  Simler mutfağa geçsin! Ünlü şefler bakalım kimin yemeğini daha çok beğenecek? Yarışmacılar ile jürileri oluşturun. Yarışmacılara birer şef mutfağı kurun ve yarış başlasın! Her tur için bir yemek belirleyin. En sonunda şeflerin bunları tatmasını sağlayın.

  DLC gerekmez.

 6. 5 Kraliyet Yaşamı


  Bir kraliyet ailesi kurun. Gelinini sevmeyen bir kraliçe, taht kavgaları arasında yaşamaya çalışan prensler, bir medyatik dava... Kraliyet yaşamı ne kadar güzel görünse de etrafınızda bir sürü paparazzi varken neler başınıza geleceğini kim bilebilir? Entrikalar, taht kavgaları, şöhret ve acı dolu bir yaşam seni bekliyor!

  Bu format için DLC gerekmez.

 7. 4 Evim Evim Güzel Evim


  Siz ünlü bir mimarsınız ve kapınızda binlerce kişi kuyruk olmuş. Fakat siz muhteşem hayırsever kişiliğinizle bu kadar parayı elinizin tersiyle itiyor ve fakir ailelere yardım ediyorsunuz. Ünlü bir mimar olduğun için elbette tv programcıları peşini bırakmıyor.

  Dream Home Decorator gerekir.

 8. 3 Yaprak Dökümü


  Beş çocuklu bir aile Windenburg gibi gelenekçi ve küçük bir kasabadan kocaman modern San Myshuno'ya taşınır. Elbette her şey kasabadakiyle aynı değildir. Ali Rıza Bey, kızlarına çok güvenirken kızları Stargazer Lounge'ta mutaassıp ailelerine ters düşen eğlencelere katılır. Bir de oğulları Ferhunde'yle evlenmesin mi? Sims dünyasında Yaprak Dökümü senin seçimlerinle daha eğlenceli!

  Aman Ali Rıza Bey tadımız kaçmasın, biz kasabaları yazdık ama bu hikaye DLC gerektirmez.

 9. 2 Aşk-ı Memnu


  Denize nazır bir yalıda entrikalarla dolu bir aile yaratın. Onları güzel bir köşke yerleştirin ve hikaye başlasın! Bihter, Adnan'ı Behlül ile aldatırken bakalım hangi Simler bu olayın farkına varabilecek? Peki, Nihal'e neler olacak? Hepimizin bildiği Aşk-ı Memnu hikayesi Sims dünyasında çok entrikalı olacak! Bakalım Adnan Ziyagil'e yakalanmadan ne kadar süre devam edebileceksin?

  DLC gerektirmez.

 10. 1 Survivor


  İki ayrı adada 16 ayrı yarışmacının kıyasıya müdalesi! Gerçek bir ölüm kalım oyunu... Ucunda gerçekten ölüm var, çünkü neden olmasın? Acun Bey konsey geceleri o haftanın elenen, daha doğrusu Hakk'ın rahmetine kavuşan Sim'ini açıklasın. Eh, elbette oyun sonunda ödüller de olabilir!

  Island Living gerekir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
2
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir