Sony’den Bomba Gibi Haber: Ghost Of Tsushima’nın Filmi Geliyor!

Peki Ghost of Tsushima nedir ve film neyi anlatacak?


2020 yılı oyun sektörü için epey durgun geçse de yıl sonuna doğru oyuncuların yüzleri gülmeye başlamıştı. Özellikle PlayStation tarafından olumsuz geçen sene, Ghost Of Tsushima ve The Last Of Us: Part II gibi şaheserlerle akıllara kazındı. Hatta Ghost of Tsushima, PS4 tarihinin en çok bitirilen 2. açık dünya oyunu oldu. Görünen o ki Sony, bu oyunun başarısını film sektörüne de yansıtmayı planlıyor!

PlayStation, paylaştığı tweet ile duyurdu!

PlayStation resmi Twitter hesabında yaptığı paylaşımla Ghost Of Tsushima filminin çekim aşamasında olduğunu duyurdu.

Film, Sony Pictures tarafından yapılacak ve yönetmen koltuğunda ünlü John Wick serisinin yönetmeni Chad Stahelski oturacak. Şu an film ile ilgili detaylar verilmese de oyunun ana hikayesini ekranlara taşıyacağı bekleniyor. Oyuna sonradan gelen DLC'lerin filme eklenip eklenemeyeceği ise henüz belli değil.

Peki Ghost Of Tsushima nasıl bir oyun?

Ghost of Tsushima, 1274 yılında yaşanmış olan Japon-Moğol savaşını konu alıyor. Oyunda Jin Sakai isimli bir samurayı yönetiyorsunuz ve göreviniz, Tsushima adasını işgalci Moğollara karşı savunmak oluyor. Adayı savunurken tüm samuray ordusu mahvoluyor ve Jin'in dayısı olan ordunun kumandanı Lord Shimura, Moğollar tarafından ele geçiriliyor. Jin ise ağır yaralanıyor. Moğollarla tek başına savaşamayacağını anlayan Jin, bir ekip ve ordu kurmaya koyuluyor. Oyun Jin'in bu aşamada başından geçen olayları konu alıyor.

Ghost of Tsushima fragmanına buradan ulaşabilirsiniz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.