Sony Oyunu The Last of Us Steam’de Görüldü!

Sony tarafından üretilen ve oyuncular tarafından oldukça sevilen PlayStation oyunu The Last of Us, geçtiğimiz günlerde Steam üzerinde görüldü!


Bilindiği üzere The Last of Us, Sony tarafından PlayStation’a üretilen bir oyun serisidir. Fakat son iddialara göre The Last of Us, Steam’e gelmiş olabilir. İddiaların doğruluğu henüz belirlenmemiş olsa da oyun için şimdiden Steam satış havası esmeye başladı! Eğer Steam satışı başlarsa The Last of Us sadece PlayStation’dan değil, bilgisayardan da oynanılacak. Bu sayede oyun daha fazla kişiye erişmiş olacak.

İddianın sahte olduğunu düşünenler de var.

Sony, bu konuda son dönemlerde yeni atılımlar yapmıştı. God of War, Days Gone, Horizon Zero Down gibi oyunlar PlayStation'a özel üretiliyordu. Fakat bu oyunların çoğu Steam üzerinden bilgisayarlar için de satışa sunuldu.

The Last of Us için bu iddia bir sayfa tarafından ortaya atıldı. Geçen ay sızdırılan bu görüntünün özel bir Steam sayfasına ait olduğunu, bilgisayar versiyonunun gelmeyeceğini düşünenler de var. Bu Steam sayfasını henüz kimse göremediği için net bir yorum yapılamıyor.

  1. Sizce The Last of Us Steam'de satışa sunulacak mı?

    1. Evet, sunulur.
    2. Hayır, sunulmaz.
    11 Oylar
    Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir