Oxygen Not Included Nasıl Bir Oyun Ve Nasıl Oynanır?

Dijital oyunlara karşı merakınız mı var? Bir türlü oynayabilecek kaliteli oyun bulamıyor musunuz? O halde Oxygen Not Included nasıl bir oyun ve nasıl oynanır?


Oxygen Not Included nasıl bir oyun ve nasıl oynanır sorusu? 2017 yılından itibaren sorulan sorular arasında yer alıyor. Oyun 2017 yılında piyasaya çıktığı için birçok takipçi kazandı. Günümüzde gelinen noktaya baktığımızda oyunun birçok seveni olduğu gözler önüne seriliyor. Eğer siz de oyunu daha önce arkadaş çevrenizden duyduysanız ve merak etmeye başladıysanız yazımızı takip edebilirsiniz.
Oxygen Not Included nasıl bir oyun ve nasıl oynanır? Sorularına yanıt verdiğimiz yazımızda oyuna dair her detayı açıkladık. Yaptığımız açıklamalar çerçevesinde oyunun ne olduğunu, nasıl oynandığını, sistem gereksinimlerini ve içeriğini sizlere sunacağız. Eğer aklınıza takılan farklı bir konu olursa bunu yorum kısmından bize ileterek cevabınızı anında alabilirsiniz.

Oxygen Not Included İnceleme!

Oxygen Not Included rehber arayışına girdiyseniz artık bu arayışınıza son verebilirsiniz. Çünkü oyunu sizler için en ince detayına kadar araştırdık. Araştırma sonuçlarımızı yazımızda paylaştık. İlk olarak size oyunun sistem gereksinimlerinden söz etmek istiyoruz. Aşağıda sistem gereksinimlerini görebilirsiniz.
• İşlemcinizin 64 bit olması gerekiyor.
• En az Win 7 işletim sistemi oyunu yüklemenize imkan verecektir.
• En az 4 GB RAM desteği kullanabilirsiniz.
• Intel HD 4600 ekran kartı ile oyunu oynayabilirsiniz.
Oxygen Not Included sistem gereksinimleri yukarıdaki şekilde sıralanabilir.

Oxygen Not Included Wiki!

Şimdi sizlere Oxygen Not Included nasıl bir oyun anlatalım. Oyun Şubat 2017 döneminde piyasaya çıktı. Piyasaya çıkan oyunu herkes beğendi. Oyun, Klei Entertainment tarafından geliştirildi. Simülasyon tarzı video oyunlarını seven kişilerin bayıldığı oyun ülkemizde Oksijen Oyunu olarak yazılmaya başladı. Böylece daha kolay bir şekilde ve kısa sürede oyun hakkında yazışmalar yaptılar. Oyunda her oyuncunun bir kopyası var. Amaçları ise kopyalarını düzgün bir şekilde yöneterek başarı elde etmektir. Oyunda yeraltı asteroit kazabileceksiniz. Şimdiden heyecanlandığınızı düşünüyoruz.

Oxygen Not Included Nasıl Oynanır?

Oyundaki ilk amacınız Oksijen üretimini sabit bir noktada tutmak olsun. Çünkü oyuna girdiğiniz anda her yerde Oksijen baloncukları görürken dikkat etmemeniz halinde hepsinin yok olduğunu göreceksiniz. Az önce de dediğimiz gibi oyunda klonlarınız bulunacak. Tabi sizin gibi nefes alacaklar. Bu durumda Oksijen seviyeniz sürekli düşecek. Oksijen seviyesini yukarıda tutabilmek için Algleri toplamalısınız.

Oyunda güçlerinizi sabit bir şekilde dengelemelisiniz. Size en başta 4 farklı kablo veriliyor. Bu kabloların her biri 1 Kw’lık enerjiyi kaldırabiliyor. Kablolara gereken enerjiyi toplamalısınız.

Oyundaki klonlarınız için ortamın ısısını dengede tutmalısınız. Isıölçerden bakarak ısıyı ayarlayabilirsiniz. Unutmayın fazla soğuk ya da fazla sıcak hava klonlarınıza ve dolayısıyla size zarar verecek.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir