Merakla Beklenen Sifu Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı!

Dövüş oyunu sevenlerin radarında olan Sifu oyunu hakkında yeni bilgiler açıklandı. Sifu oyununun çıkış tarihi ve detaylar!


Oyunseverler tarafından merakla ve ilgiyle beklenen Sifu oyununun çıkış tarihi açıklandı. Absolver’ı geliştirmesi ile bilinen ve bağımsız stüdyo olarak nitelendirilen Sloclap’in Kung Fu oyunu Sifu çok yakın zamanda erişilebilir olacak. Yakın dövüş içerikli bir oyun olan Sifu, 22 Şubat 2022 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Kungu Fu oyunu Sifu, üçüncü şahıs aksiyon oyunu kategorisinde yer almakla birlikte içerisinde kıyasıya yakın dövüş içermesi ile biliniyor. Bu alanda oyun oynayan kişiler, belirtilen tarihten itibaren bilgisayar, Playstation 4 ve Playstation 5 üzerinden bu oyunu temin edebilecek. Yakın tarihte çıkış yapacak bu oyunun aynı zamanda Digital Deluxe ve Standart olmak üzere iki farklı sürümü de bulunuyor.

Sifu oyununun sürüm fiyatları ilgi çekmeye devam ediyor!

22 Şubat 2022 tarihinde birden fazla platform üzerinde yayınlanacak olan Kung Fu oyunu Sifu, sahip olduğu iki sürüm kapsamında tercih edilebilecek. Her sürüm, farklı özellikleri barındırmakla birlikte farklı fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Sifu oyunu sürüm fiyatları ise daha şimdiden pek çok kaynakta yayınlanmaya başladı.

Epic Games kullanıcıları için iki özel Sifu Avatarı ve özel fotoğraf modu cinematic pack özellikleri ile sunulan standart sürüm, ön sipariş fiyatı sayesinde 69 TL üzerinden satılacak. Daha farklı özellikleri ile Digital Deluxe sürümünün ise ön sipariş fiyatı 79 TL olarak belirlendi.

Kung Fu oyunu Sifu’nun fragmanı yayınlandı!

Kung Fu oyunu Sifu’nun fragmanının, bahsi geçen oyunun yalnızca birkaç ay içerisinde yayınlanacak olması sayesinde oyunseverler ile buluştu. Oyunun çıkış tarihinin yayınlanması ile birlikte birkaç dakikalık tanıtım filmi olarak görülen Sifu, içerdiği pek çok özellikler ve teması sayesinde oldukça ilgi çekiyor. Oyunun tanıtım fragmanı daha oyun çıkmadan yoğun ilgi gördü. Yakın dövüş sanatlarına ve özellikle Kung Fu temasına meraklıysanız bu oyun tam size göre olacaktır.

Sifu oyununun tanıtımı!

Kung Fu hayranlarının merakla beklediği Sifu, çıkış tarihinin yayınlanması ile birlikte en çok söz edilen içeriklerden biri oldu. Sifu oyununun tanıtımı olarak olay örgüsü, kahramanlar ve nasıl oynanması gerektiği gibi pek çok içerik tanıtılıyor. Genç bir Kung Fu öğrencisinin intikamını konu edinen bu oyunda pek çok ustaca dövüş sahnesi mevcut.

Oyunu temin ettiğiniz anda Sifu, yani ana karakter olarak oyuna başlayacaksınız. Sifu, ailesinin intikamını alabilmek için bu yola giriyor ve bu yolda pek çok düşmanı bulunuyor. Düşmanlarının peşindeyken oyunun geçtiği şehrin her konumunda bulunacak ve aynı zamanda kendinizi korumanın yollarını arayacaksınız. Nefes kesen konusu ile beklenen bu oyun, birden fazla platform üzerinden 2022 yılında rahatlıkla oynanabilecek.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.