Merakla Beklenen PUBG New State Çıktı!

Oyuncuların merakla beklediği PUBG New State oyunu sonunda çıktı! İşte PUBG New State ile ilgili tüm detaylar!


Birçok kullanıcısının hayran kalarak oynadığı PUBG sonunda yeni sürümünü piyasaya sundu. Herkesin merak içinde beklediği PUBG bir sürü değişiklik ve yeni özelliklerle kullanıcılarının karşısında. Lansmanının iki saat ertelendiği belirtilen oyunun, son dakika gelişen bulut sunucularıyla ilgili sorunlarının çözülmesiyle sonunda tanıtımı gerçekleştirildi. Oyun için açılan ön kayıtlarda 50 milyondan fazla ön kayıt gerçekleştirildiği biliniyor. En çok rağbet gören oyunlar arasında olması nedeniyle oyunun yeni sürümünün tüm kullanıcıları memnun edecek şekilde tasarlanması bekleniyordu. Oyuncuların yeni sürüm için sıraya girdiği PUBG: New State artık indirilebilir durumda. Oyuna, zaten hayran olan kullanıcı kitlesinin 14.2 güncellemesi ile daha çok bağlanacağı görünüyor. 

Krafton ve PUBG Studios’un geliştirdiği oyunun, bilgisayar kalitesinde olacağı belirtiliyor. Yeni sürümün, bu görsel iyileştirmesi sayesinde çok daha fazla oyuncuyu çekmesi bekleniyor. Üst düzey görseller, efektler ve ses sistemi ile günümüzün yankı uyandıran oyunları arasına gireceği aşikâr. Krafton ve PUBG Studios bir cümle ile oyunun kalitesini şöyle özetlemiş: “Bugüne kadar yapılmış en gerçekçi ve teknolojik olarak en gelişmiş mobil oyunlarından biri olacaktır.” 

PUBG: New State, yüksek seviyeli teknolojiden yararlanarak ses sistemleri de dâhil olmak üzere küresel aydınlatma, otomatik pozlama ve örnekleme alanlarında da önceki nesillerden gelişmiş durumda. Kullanıcıya gerçek bir bilgisayar oyunu kalitesi sunan oyun, sistem gereksinimi olarak en az iOS 13 ve üstü veya en az 2 GB RAM’e sahip herhangi bir Android 6 cihazının özelliklerine uygun olduğu belirtiliyor.

Oyunun yeni sürümünde hackerlara kötü haberler var!

Oyunun hacklenmesinin önüne geçilebilmesi için yetkisiz programların, emülatörlerin ve fare ile klavyelerin kullanımı yasaklanmış. Böylece oyunu hacklemek isteyen kullanıcılar birer birer tespit edilerek kısıtlamaya tabii tutulacak. Oyunun yeni versiyonunda kullanıcılar 2051 yılında Troi şehrinde maceralarına devam ediyor. Olağanüstü görseller ile fütüristik şehir birleşince sarsılmaz bir oyun ve görsel şölen oluşuyor. Silah seslerinin güncellenmesi ile oyunu oynayanların, ellerinde gerçek bir dünya tutuyor gibi hissetmesi sağlanacak. 

Güncel oyunun yeni arenası olan Troi ve güncellenen Erangel’in yanı sıra oyuna dört farklı harita daha ekleneceği bildirilmiş. PUBG’nin ritüellerinden biri olan her sezona farklı konsept güncellemesi aynı şekilde devam edecek ve New State de her sezon için farklı konsepti kullanıcılarıyla buluşturacak. Heyecanlı bekleyişin son bulduğu PUBG: New State, resmi fragmanı yayınlayarak oyuncularına sunacağı kaliteyi bizzat gözler önüne seriyor. En yeni görseller, yeniden düzenlenmiş oyun sistemleri ve en kaliteli ses sistemleri ile PUBG: New State, oyunu indiren kullanıcılarına özel hediyeler sunuyor.

Oyunu indirmek isteyen kullanıcılar Google Play Store’dan veya Apple Store’dan indirebilirler ve oyunu oynamaya başlayarak özel hediyeleri kazanabilirler. Oyunun, kullanıcılar tarafından önceki sürümlerine nazaran daha çok beğenileceği düşünülüyor. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir