League of Legends’in Yeni Şampiyonu Rell!

Demir irade Rell ile tanış!


Gizlice Karagül Akademisi'nde yetiştirilen Rell, Demirbazlık gücünü diğer çocuklar üstünde test etmeye zorlandı. Kazandığı her savaşta rakiplerinin sihrini emdi ve daha da güçlendi. Bu ağır zırhlı demirbaz destek artık ona ihanet eden güçlere karşı canla başla savaşıyor. Demir dövmeye hazır olun!

Yetenekleri

Kalıpları Kır (Pasif): Rell'in pasifi Kalıpları Kır, rakiplerini yıpratırken kendisini güçlendirir. Rell çok yavaş saldırır ama bu saldırılar isabet halinde hedefin zırh ve büyü direncinin yüzdelik bir kısmını kısa süreliğine çalar ve ilave hasar verir. Daha fazla rakibe saldırmak Rell'in zırh ve büyü direncini artırır ve saldırdığı her yeni rakip direnç çaldığı hedeflerin üstündeki mevcut zayıflatmayı yeniler.

Parçalayan Darbe (Q): Q'su Parçalayan Darbeyle Rell, mızrağını ileri savurarak hasar verir ve isabet alan ilk rakibe pasifini uygular. Diğer hedefler ise hasarın yarısını alır. Parçalayan darbe aynı zamanda rakiplerin kalkanlarını yok ederek savunmalarını azaltır.

Demirbazlık (W): Rell'in W'su Demirbazlık iki bölüme sahip. Sert inişle Rell, bineğini kendini sarmalayan ağır bir zırha dönüştürür. Yükseğe sıçrar ve yere inerken çevresindeki rakipleri havaya savurur. Ayrıca Rell bineğine tekrar atlayana veya biri kırana kadar yok olmayan bir kalkan kazanır. Binek Sırtı ile zırhını çelikten yapılmış bir bineğe dönüştürür ve dört nala ilerler. Bir sonraki saldırısında ise hedefine hücum eder ve onu omzunun üstünden savurarak ilave hasar verir. Rell, zırhlıyken daha dayanıklı ama binek üstündeyken daha hızlıdır. Böylece tehlikedeyken demir alıp kaçabilir.

Çekiş ve İtiş (E): E'si Çekiş ve İtiş, Rell'i bir takım arkadaşına bağlayarak yakınındayken ona zırh ve büyü direnci sağlar. Ayrıca yeteneği yeniden kullanıp kendisi ve bağlı arkadaşı arasındaki rakiplere hasar verip onları sersemletebilir. Bir rakibe parçalayan darbeyle hasar vermek Rell'i ve bağlı arkadaşını eksik canları oranında iyileştirir. Ne kadar çok rakip, o kadar fazla iyileşme. Bağı Demirbazlık ile beraber kullanmak yıkıcı komboların önünü açar. Binekle saldırınca rakipleri sersemletme alanına fırlatabilirsiniz. Sert inişle de rakipleri havaya savurunca sersemletme fırsatları doğar.

Manyetik Fırtına (R): Rell ultisi Manyetik Fırtına ile öfkeyle dolup taşarak etrafındaki rakipleri çeken ve zamanla hasar veren bir yer çekimi alanı oluşturur. Rakipler bu burgaçtan kaçabilir. Dolayısıyla Rell'in hangi hedefi menzilinde tutacağını dikkatli seçmesi gerekir. Manyetik Fırtına yoğunlaşmaları ve diğer eylemleri engellemez yani normal saldırı, sıçra ve elastik sapan hala mümkün.

Tanıtımı izlemek için:

  1. Siz Rell'i beğendiniz mi?

    1. Evet
    2. Hayır
    6 Oylar
    Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
2
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum