League of Legends: Wild Rift’in Açık Beta Tarihi Belli Oldu!

Oyuncuların vazgeçilmezi League of Legends, şimdi de Android ve iOS platformlarına geliyor!


League of Legends'in Android ve iOS platformlarına çıkacak olan sürümü için açık beta tarihi belli oldu. Yapılan açıklamalara göre mobile özel olarak geliştirilen League of Legends: Wild Rift, 10 Aralık itibariyle Türkiye, Rusya, Kuzey Afrika, Orta Doğu bölgelerinde açık betaya çıkacak.

Bu bölgelerdeki tüm oyuncular 10 Aralık'tan itibaren bilgisayarlarda oynadıkları League of Legends'ı akıllı telefonlarından da oynayabilecek.

League of Legends: Wild Rift'in açık betası, ilk olarak 27 Ekim'de Güneydoğu Asya, Güney Kore ve Japonya bölgelerine gelip tüm ilgileri üstüne çekmişti. Aralık ayının ikinci haftasında büyük oyuncu kitlesine sahip Türkiye sunucusuna gelecek olan mobil League of Legends merakla bekleniyor.

Riot Games, bütün bölgelere erişim sağlanabilmesi için çalışmalara devam ettiğini açıkladı. Oyunun tam sürümü ise açık betadaki ilgiye göre çıkacak. Bilgisayarda olduğu gibi mobilde de ücretsiz olacak oyunu arkadaşlarınızla da oynayabileceksiniz. Ayrıca oyunun mobil sürümü için hazırlanan yeni tanıtım videosu da yayında!

Daha fazlası için League of Legends'ın resmi sitesine veya League of Legends: Wild Rift Youtube kanalına göz atabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir