Filmi veya Dizisi Olsa da Doya Doya İzlesek Dediğimiz Bazı Oyunlar!

Film veya dizisi olsa da doya doya izlesek dediğimiz bazı oyunları sizler için derledik! İşte o liste!


Dünyadaki en büyük market endüstrilerinden biri olan oyun kategorisi, günümüzde çok önemli bir market haline gelmiş olmakla birlikte büyümesine de sürekli olarak devam etmektedir. Ve oyuncular için bazı oyunların kesinlikle filmi yapılmalı ve izleyiciye sunulmalı. İşte, filmi yapılsa da izlesek dediğimiz bazı oyunlar.

Crysis

İnsanlığın uzaylılara karşı mücadele edişini konu alan filmlerin sayısı bir hayli fazladır. Crysis oyun serisi ise bu konularda geçen bir film serisi çıkarabilir ve bu film, oyuncu dünyası tarafından büyük ilgi görür.

Dark Souls

Bu oyunda çok derin bir hikaye yatmaktadır ve birçok oyuncu da bu derin hikayeyi tam olarak kavrayamamıştır. Dark Souls oyununun filminin çıkması durumunda bu derin hikaye oyuncu ve seyirci olan kişilere daha kolay aktarılacak ve Souls’un oyuncu kitlesinde de büyük oranda artış görülecektir.

Dishonored

İlk başlarda biraz sıradan gelen Dishonored’in intikam hikayesi, film yapımı sırasında izleyiciye çeşitliliği bol bir şekilde aktarılırsa gişe rekorları kırabilecek potansiyele de sahiptir. Ayrıca oyun içerisindeki gizlilik ve doğaüstü güçlerin izleyiciye etkili bir şekilde aktarılması, Dishonored oyunu filmini daha da ilgi çekici bir boyuta taşır.

Doom

Cehennem odunları tüm dünyayı yakıp kavururken ve iblisler ortalıkta dolaşırken, bir kişi evrende boyutlararası yolculuğa çıkacak ve dünyayı kurtaracaktır. İşte Doom oyununun filmi de tam olarak bunu konu alıp, “İblislere cehennemi dar etmek” sloganıyla yayınlanırsa, adından uzun yıllar boyunca söz ettirebilir.

Dying Light

Sıradanlaşmış zombi filmlerine nazaran aynı konuya sahip olan fakat hafızalarda ayrı bir yer edinme potansiyeli bulunan Dying Light, aksiyon ve sürükleyiciliği izleyicisine aynı anda sunabilir. Elbette ki aksiyon ve sürükleyicilik konularına bir de zombi detayı eklenince, sinemanın enleri arasına girecek bir projeye imza atılmış olunur.

Frostpuk

Bu filmde dünya devasa buzlarla kaplanacak ve sadece tek bir topluluk hayatta kalmış olacaktı. Filmden ziyade harika bir dizi serisi olma potansiyeli bulunan Frostpuk, buzlar altındaki bu toplululuğun hayatta kalma mücadelesini bizlere anlatacak ve her bir bölümün sonunun aşırı derecede merak uyandırır nitelikte olmasını sağlayacaktır.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir