E3 2021 Başladı: Yeni Oyunlar Geliyor!

Yeni oyun fragmanlarının yayımlandığı ve oyunlarla ilgili birçok müjdenin verildiği E3 2021 oyun konferansı, 12 Haziran itibariyle başladı.


Geçtiğimiz yıl koronavirüs salgını nedeniyle yapılamayan E3 2021 oyun konferansı, bu yıl online olarak düzenleniyor. İnternet üzerinde başlayan konferansta birçok yeni oyunun da duyurulması bekleniyor. Etkinliğin parçası olmasa da geçtiğimiz perşembe günü Summer Game Fest’in başlangıç etkinliğinde merakla beklenen Elden Ring oyunu için bir fragman, çıkış tarihi ve Death Stranding’in duyurusu dahil olmak üzere oyunseverleri mutlu edecek birçok haber verilmişti. Ek olarak etkinlikte Playstation 5 için Director’s Cut oyunu duyurulmuştu. Ek olarak Ubisoft, Mario + Rabbids ve Avatar oyunu için bir fragman yayınladı ve ek açıklamalar yaptı.

Xbox ve Bethesda'dan müjde bekleniyor!

Devam eden oyun konferansında, Microsoft'un sahipliğini yaptığı Xbox ve Bethesda'dan müjde bekleniyor. Ayrıca salı günü Nintendo, Nintendo Direct'i duyuracak. Konferansın dolu dolu geçmesi bekleniyor.

E3'te hangi oyunlar açıklanacak?

Oyun dünyasının merakla beklediği ve 12 Haziran itibarıyla başlayan E3'te birçok oyunun duyurulması bekleniyor. Bu oyunlardan sadece bir tanesi kesinleşmişken diğerleri henüz belli değil. E3 konferansında açıklanması beklenen oyunlar şu şekilde:

  • Starfield
  • Battlefield 2042 (Kesinleşti)
  • Far Cry 6
  • BattleCat
  • Marvel's XCOM
  • Nintendo Switch Pro

Peki, E3 2021'e nasıl katılabilirsiniz?

Koronavirüs salgını nedeniyle internet üzerinden gerçekleştirilen E3 2021 oyun konferansına katılmak için E3'ün web sitesinden kayıt olmanız yeterli. Web sitesi biraz karmaşık olsa da sizlere aşağıda verdiğimiz linkten hızlıca izleyebilirsiniz.

E3 2021 konferansını izlemek için buraya tıklayın.

Kaynak: https://www.theverge.com/22465864/e3-schedule-time-date-live-stream-how-to-watch

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir