Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar!

Bilgisayarın hiçbir oyunu kaldırmıyor mu? Oyun oynamadan durmaktan sıkıldın mı? Hemen düşük sistem gereksinimli oyunlar arasından tercihini yap!


Düşük sistem gereksinimli oyunlar, bilgisayarı çok fazla yormayan ve donmayan oyunlardır. Bilgisayar oyunu oynamayı seviyorsanız ancak bilgisayarınız tüm oyunları kaldırmıyorsa bu tür oyunları tercih etmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır. Ancak düşük sistemli oyunlar hakkında bilginiz yoksa üzülmenize gerek yok. Yazımızın devamında bu oyunları ve özelliklerini görebilirsiniz. Ardından en fazla ilginizi çeken oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar her geçen gün artmaktadır. Burada önemli olan, oyunseverlerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen oyunlar bulabilmektir. Sisteminizi çok yormayacak oyunlara bakarak bir an önce eğlence dünyasına giriş yapın. Oyunlar hakkındaki yorumlarınızı yorumlarda yazmayı ihmal etmeyin, iyi oyunlar!

 1. 1 Blackshot: Merchenary Warfare


  RAM gereksinimi 2 GB ve altı olan oyunlar arıyorsanız öncelikle bu oyunu denemeniz gerekiyor. BlackShot, 2 GB RAM ile oynayabileceğiniz mükemmel bir savaş oyunudur. Vertigo Games America tarafından geliştirilen oyun, 1 Haziran 2016 tarihinden itibaren oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Windows XP işletim sistemi bile oyunu kaldırmaktadır.

 2. 2 War Rock


  Düşük sistem gereksinimli oyunlardan olan War Rock’ı 1 GB ve üstü bir RAM kapasiyesiyle oynayabilirsiniz. War Rock, savaş oyunu oynamayı seven ama bilgisayarı kaldırmayanlar için inanılmaz bir fırsat! Üstelik oyundaki nişan alabileceğiniz yerleri gösteren harita, oynayanlara eşsiz bir deneyim sunmaktadır. War Rock, Dream Execution tarafından 7 Şubat 2019 tarihinde geliştirildiğinden yeni oyunlar arasında bulunuyor. Oyunu eskimeden edinmek için ücretsiz indirebilirsiniz.

 3. 3 Path of Exile


  4 GB RAM ve üstü sistem gerektiren oyunlar arasında Path of Exile bulunuyor. Bilgisayarı daha orta düzeydeki oyunseverler için idealdir. Minimum işletim sistemi gereksinimi Windows 7’dir ancak Windows 8 ile de çalıştığı açıklanmıştır. Buna karşın bizim size önerimiz Windows 10 sistemli bilgisayarla oyunu oynamayı tercih etmenizdir.

 4. 4 Fallout Shelter


  2 GB RAM gereksinimli oyunlar içindeki Fallout Shelter, 29 Mart 2017 tarihinde piyasaya çıktı. Bethesda Game Studios tarafından piyasaya sürülen oyunu herkes merak içerisinde oynamakta ve memnun kalmaktadır. Fallout Shelter, 2 GB RAM’e ve Windows 7 işletim sistemine sahip bir bilgisayarla kolaylıkla oynayabileceğiniz oyunlar arasındadır.

 5. 5 No More Room In Hell


  No More Room In Hell, 2 GB RAM gereksinimli oyunlardan birisidir. Oyun 31 Ekim 2011 tarihinde çıkış yapıp oyunculara kendini tanıtmıştır. Arkadaşlarınızla oynayabileceğimiz, muhteşem deneyimler elde edebileceğiniz oyunlar arasındadır. İşletim sistemi en az Windows Vista olan bir bilgisayarda bu oyunu oynayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
5
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.