Discord Nitro’ya Türkiye İçin Yerel Fiyatlandırma Geldi!

Discord Nitro abonelikleri için yerel fiyatlandırmaya giden Discord, içinde Türkiye'nin de bulunduğu fiyat tablosunu açıkladı!


Her oyuncunun en az bir kere kullandığı Discord, çağımızın yükselen sesli konuşma platformları arasında kendinden söz ettiriyor. Toplu ve özel konuşma olanakları sunan platform bunların dışında birçok yeni özellik ile kendisini geliştiriyor. Discord en son yaptıkları güncelleme ile Discord Nitro abonelik fiyatlarını yerel olarak değiştirdiklerini duyurdu.

Discord tarafından yapılan bu değişiklik Türkiye dahil bazı ülkeleride kapsadı. Artık Discord Nitro satın almak isteyen Türk kullanıcılar Türk lirası cinsinden ödeme yapabilecekler. Yapılan bu değişiklikle beraber Discord yeni abonelik fiyatlarınıda açıklamış oldu. Yeni fiyatları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Discord Nitro yeni yerel fiyat tablosu!

Discord yeni fiyatları açıklarken birkaç uyarıda da bulundu. Firma bu etapta maalesef yeni fiyatlar yalnızca masaüstü uygulamasında gözükecek, mobilde gözükmüyor ifadelerini kullandı. Fiyat politikasının mobil için bu hafta süresince düzenlenmesi bekleniyor. Ayrıca yerel fiyatlandırmaya geçen bir ülkede hali hazırda Discord Nitro abonesiyseniz, otomatik olarak yeni fiyatlandırmaya geçiş yapacaksınız.

Discord Nitro Türkiye Fiyatları

  • Discord Nitro üyeliği aylık 26,99 TL, yıllık ise 269,99 TL
  • Nitro Classic üyeliği aylık 13,49 TL, yıllık ise 134,49 TL
  • Server Boosting aylık 41,99 TL, yıllık ise 419,99 TL

Kaynak: https://support.discord.com/hc/en-us/articles/4407269525911-Nitro-Localized-Pricing-FAQ

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.