Cyberpunk 2077 PlayStation Store’a Geri Dönüyor!

PlayStation Store'dan kaldırılan Cyberpunk 2077'nin önümüzdeki haftalarda PlayStation Store'a geri gelmesi bekleniyor.


CD Projekt Red ve CD Projekt tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077’nin bilgisayar sürümünde oldukça hatalar vardı. Kullanıcılar bu oyunu %86 oranında beğenirken %14’lük bir kısmı ise adeta oyunu yerden yere vurdu. Durum yeterince kötüydü ki Sony, oyunu çıktıktan bir hafta PlayStation Store’dan kaldırdı, satın alan herkese para iadesi teklif etti. Şimdi ise oyuncuları sevindiren bir haber verildi. Cyberpunk2077’nin önümüzdeki haftalarda tekrardan PlayStation Store’a gelmesi onaylandı.

Şirketten açıklama geldi!

Şirketin yaptığı açıklamada "Varşova'da kayıtlı bir ofisi bulunan CD Projekt SA'nın Yönetim Kurulu, Sony Interactive Entertainment'ın Cyberpunk 2077'nin dijital sürümünün 21 Haziran 2021'den itibaren PlayStation Store'da kullanılabilirliğini eski haline getirme kararını kamuya açıklamaktadır." ifadelerine yer verildi.

Sony, IGN'ye verdiği demeçte "CD Projekt Red, tüm platformlarda kararlılığı artırmaya devam ederken kullanıcılar PS4 sürümüyle performans sorunları yaşamaya devam ediyor. SIE, en iyi deneyim için oyunu PS4 Pro veya PS5'te oynamanızı öneriyor." ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-is-returning-to-the-playstation-store-next-week/

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir