Crysis 4 Resmi Olarak Duyuruldu!

Oyun yapımcısı Crytek, Crysis 4’ü bir fragman aracılığıyla oyunseverlere duyurdu. İşte oyunla ilgili tüm detaylar!


Oyun yapımcısı Crytek, Crysis 4’ün geleceğini bugün blog yazısı ve kendi sosyal medya sayfaları aracılığıyla duyurdu. Crytek CEO’su Avni Yerli, birinci şahıs nişancı serisinin yeni oyunuyla alakalı “Oyun gelişiminin ilk aşamalarında, bu yüzden henüz sizlerle buluşması biraz zaman alacak,” dedi. Şirket her ne kadar oyunu saklamaya çalışsa da Çin’in sosyal medya gündeminde yer alan sızıntı bilgi ile mecburen oyunu erkenden duyurmak zorunda kaldı.

Crysis 4 ne zaman çıkıyor?

Crytek, duyurusunun yanında oynanış özelliği bulunmayan kısa bir teaser fragmanı yayınladı. Frankfurt, Almanya merkezli oyun geliştiricisi, bir sonraki Crysis'i “gerçekten yeni nesil bir nişancı” olarak adlandırdı.

Crysis 4 resmi duyuru videosu!

Crysis, sevilen bir oyun olduğu kadar yüksek teknolojili görsellerle de eş anlamlı olan birinci şahıs nişancı serisidir. Oyuncuları uzaylı istilalarına, ölümcül sirklere ve paralı askerlere karşı çeken oyunlar, eklenen nano giysi güçleriyle birinci şahıs dövüşü sunuyordu.
Crytek, Crysis 4'ün topluluk tarafından çok talep edildiğini ve serinin bir sonraki bölümünün "tüm beklentileri karşıladığından" emin olmak istediğini söyledi.

Crysis serisi bu yıl 15. yaşına giriyor!

Crytek CEO'su Yerli, "Crysis pek çok insan için inanılmaz derecede önem taşıyor. Dünyanın her yerindeki oyuncular tarafından seviliyor” dedi. Crysis serisi bu yıl 15. yıl dönümünü kutlayacak. Serideki ilk oyun Kasım 2007'de Windows tabanlı bilgisayarda piyasaya sürüldü. Ardından sırasıyla 2011 yılında Crysis 2 ve 2013 yılında Crysis 3 izledi. Crytek, 2020'de orijinal Crysis'in yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu yayınladı ve geçen yıl seriyi yeniden düzenledi.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir