Buram Buram Köy Hayatından Esintiler: The Sims 4 Cottage Living İncelemesi

The Sims 4'ün son çıkan genişleme paketi Cottage Living alınır mı alınmaz mı? Cottage Living incelemesini sizlerle paylaşıyoruz!


EA tarafından yayımlanan The Sims serisi, dünya çapında oynanan en popüler oyunlardan birisidir. Bilindiği üzere EA’in tüm oyunlarında DLC’ler ek ücret karşılığında satılıyor. Bu yüzden oyuncular özellikle Türkiye şartlarında ek paketleri almakta tereddüt ediyor. Biz de sizler için Cottage Living Expansion Pack’i inceledik!

Cottage Living'de bizi neler bekliyor?

Cottage Living sayesinde Lots Challange, yani yaşadığımız bölgeye zorluklar ekleyebiliriz. Bunlardan en beğenilen Simple Living özelliği! Bu özellikle artık gidip marketten aldığınız ürünlerle yemek yapabiliyorsunuz. Yani para verip malzemeleriniz olmadan yemek yapamıyorsunuz. Bir diğer özellik ise vahşi tilki ve tavşanların oyuna eklenmiş olması. Evinize giren bir gelincik tavuğunuzu ya da yumurtanızı çalabiliyor. 

Buram buram köy hayatından esintiler!

Artık lama ya da inek besleyebiliyorsunuz. Hatta onları temizleyebiliyor, sağabiliyor, kırpabiliyorsunuz. Köy hayatına daha yakın bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Oyunu kurduğunuzda haritada bir piknik mekanı göreceksiniz. Evet, artık piknik sepeti sayesinde piknik yapabilirsiniz! Ama bu bölgenin daha heyecan verici bir tarafı da var: Bölgenin sonunda içine giremediğimiz ama etkileşimde bulunabildiğimiz bir kulübe var. Bu kulübede ise hayvan kıyafetleri tasarımcısı yaşıyor. Bu evin sahibinden istersek süt, yumurta gibi ürünleri takas ederek tavuklarımıza, lamamıza, ineğimize, hatta dışarıda gezen tavşana bile kıyafet alabiliriz. Dahası bu eklenti sayesinde bostan özelliği geliyor! Burada devasa meyveler yetiştirip köy meydanında düzenlenen yarışmaya katılabilirsiniz.

The Sims 4 Cottage Living ek paketinin fiyatı ne kadar?

Bu paket ne kadar harika özelliklerle dolu olsa da fiyatına gelince düşünmemek elde değil. Steam’de güncel fiyatı 270 TL civarında olan eklenti paketi belli dönemlerde EA ve Steam’de indirime giriyor. Bu yüzden paketin eskimesini ve yılbaşı indirimine girmesini beklemek şu an için mantıklı geliyor. Alacak olanlara şimdiden iyi oyunlar dileriz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir