BlueStacks Sayesinde Bilgisayarınızda Android Oyunları Oynayabilirsiniz!

En sevdiğiniz mobil oyunlar şimdi bilgisayarınızda!


Son zamanlarda telefon oyunlarını sevenlerin sayısı arttı ve bu yüzden birçok kişi iyi bir bilgisayar yerine iyi bir telefon almaya başladı. Peki, bu şart mı? Elbette hayır! Halihazırda iyi bir bilgisayarınız varsa Bluestacks adlı uygulama sayesinde telefonunuzdaki oyunları rahatça bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Şimdi gelin, bu uygulamanın detaylarından bahsedelim!

Nedir?

BlueStacks yukarıda da bahsettiğimiz gibi sadece bir uygulama. Bu uygulamayı kurduğunuz zaman aslında bilgisayarınızın içerisine Android telefon yüklenmiş oluyor. Ayarlarından tutun Google Play Store'a kadar her şey bu uygulamanın içerisinde oluyor. 

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için önce bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Kullandığınız tarayıcının arama çubuğuna BlueStacks yazarak indirme sayfasına ulaşıp kurulumunu tamamladıktan sonra Google Play Store'dan istediğiniz herhangi bir oyunu indirerek rahatça oynayabilirsiniz. Fakat oyun dediğimize bakmayın, istediğiniz her uygulamayı indirebilirsiniz!

Kurulumu ve kullanımı gayet kolay olan bu uygulamanın tek kötü özelliği ise bazen oyun oynarken uygulama biraz yavaş çalışıyor. Bunun dışında göze batan kötü bir özelliği yok diyebiliriz.

Kaynakça:


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir